Ülkü ocakları fakülte reisliğinden nasıl ayrılabilirim?

Milliyetçi bir insanım üniyi kazandım dedim bir ocağa uğrayayım bir uğradım direk fakülte başkanı yaptılar ben olmaz dedim yapamam dedim görev verilir alınmaz dediler zorla kitlediler şimdi o işlerle uğraşırken derslerimi aksatıyorum birçok zarar veriyor yoruldum beni bırakın başkası yapsın ben yine gelir giderim yeni gelecek kişinin arkasında olurum diyorum yok sende ışık var sen iyi yapıyorsun yakışıyorsun vesaire nasıl bırakabilirim tehtit ediyorlar korkuyorum kendi davamdan insanla bana şekil koyuyorlar ne yapacağım bana birisi yardım edebilirmi fikir öneri vesaire...

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• O hatayı bende unv de yaptim. Tgb ilce Başkanlığı yaptım. Siyasetti şuydu buydu işte o zaman cogu şeyi gozum gordu net bir sekilde ve sogudum.

0|1
    0|0
    • Hem okul hem siyaset bir yerde olmaz. Bana Gençlik kolları başkanlığı teklifi geldi fakat Okulum var diye söyledim anlayışla karşıladırlar en doğru kararı aldığımı düşünüyorum

• @Sadkisl kesinlikle

• Benim sorunum sık sık çağrılıp gitmem yoksa davamın arkasındayım her zaman yanındayım ama yoruldum arka plana çekilmek istiyorum..

En İyi Erkek Görüşü

• Dostum okul okurken butip görevler seni zor duruma sokabilir bence uzak durmanda fayda var

0|0
    0|0
    • öyle bir hataya düştüm ve peşimi bırakmıyorlar soğuttular diyorum ya nasıl kurtulabilirim?

• onlar ne yapabilirler ki hiçbirini tanımıyorum

• Zor durumda kaldığını iza edersen yardım ederler tanımana gerek yok illa

Kızlar Ne Diyor 1

• Bak kardeş ben sana yardı ederim başkanınla konuştun mu?

0|0
    0|0
    • Üniversite başkanımla konuştum biz değiştirene kadar sen kalacaksın diyor finallerim geldi haftanın 4 günü ocağa çağırılıyorum teşkilatı toplayıp gidiyorum madden manen yıprandım herşey karman çorman oldu anlatıyorum anlamıyor bana kendimi hainmişim gibi hissettirmeye başladılar..

• Hakkında hayırlısı olsun ülkünden ayrılma yılma.

• Ülküye gönül vermişim ayrılmam yılmam tek bir isteğim var onu gerçekleştirsinler işte sağolun

Erkekler Ne Diyor 2

• HDP'ye kayıt yaptır otomatik olarak çıkartılıyorsun.

0|0
    0|2
    • hainlere mermi kayıtı yaptırıyoruz kardeş.

• O tamamen komedi yorumu. Hdpyi sevip saydığımdan değil.

• o zaman sıkıntı yok kardeşim

• İyi bir yer olsa yedirmezler

0|1
    0|0
Yükleniyor...