Çocuk gelişiminde yeterince bilgili olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Git gide bozulan düzende hepimizin bir payı var ve bu düzeni sürekli bozan yeni gelen nesil devam ettirmekte.
Çocuk gelişiminde yeterince bilgili olduğunuzu düşünüyor musunuz?Peki siz anne baba olsanız, yeterince çocuğunuzu yetiştire bileceğinizi düşüne biliyor musunuz?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Pek bildigimi dusunmuyorum bu yuzden hamilelikte bu konu uzerine egilip egtim alak isterim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bilinçli olduğuma ve güzel yetiştireceğime inanıyorum fakat atalarımız; " büyük lokma ye, büyük konuşma " demişler..

İnşallah gönlüme göre olur, yetiştiririm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet mesleğim o yönde. Hiç bir şey olamasam bile iyi bir anne olacağıma inanıyorum :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Duygularım ile mantığım arasında gidip gelebilirim. Belkide çocuklarım beni biraz kısıtlayıcı görebilirler, ama büyüyünce bana teşekkür edeceklerinden eminim.

0|1
    0|0
  • Ben düşünüyorum
    bir keresinde komşu çocuğu yere düştü bende ona bakıyorum kafasını kaldırdı bana baktı tam ağlayacak babasıda karşıda oturuyodu bebek bana bakarken göz temesıyla ellerimi çırptım oda aynısını yaptı ellerini temizledi gülmeye başladı babasının surat ifadesini hiç untmam ama :) kuzeni vardı bir sene omzumda uydu bazen gelirler bize Uuu burdamı diye bağırır kapıda alır severim oynarım felan :)

0|1
    0|0
  • Öyle bir özgüvene sahip değilim. Çünkü çocuk yapmak kolay, yetiştirmek ise çok ciddi bir mesele.

Sadece karnını doyurabilen herkesin çocuk yapması zaten yeterince sıkıntı yaratıyor.

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...