Erkek ve kadın neden dost olamaz?

Çoğu kişi özellikle de erkekler hep bir kadınla erkeğin dost sırdaş kalamayacağını söylüyor. İyi de sizin içiniz fesatsa biz ne yapalım? Hiç mi kız arkadaşlarınız erkek arkadaşlarınız olamayacak? Gayette olunabilir. Sizin fikriniz ne?

• Olunabilir tabiki de :)
    74% (43)62% (37)68% (80)Oy Ver
  • Olunamaz!!!
    26% (15)38% (23)32% (38)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
19|21

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi şöyle canım erkek ve kadın arkadaş olabilir ama nasıl ve ne kadar süre bir erkek bir kızın yanında küfürlü veya rahat konuşamaz ya da muhabbetler uyuşmaz bu arkadaşlık bir süre sonra sonlanır ya da yeni bir aşka dönüşür ve sevgili olunur ya da arkadaş değilde konuşulan kişi olarak sürer ama bir yerde sonlanır aynı cinsin dostluğu gibi uzun ömürlük olmaz

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir ama erkekler abaza biraz dostluğu farklı şekilde algılayabiliyorlar ayrıca ilerde evlenince sıkıntı çıkar. O yuzden asla ne benım olsun ne de ilerde hayatımı birleştireceğim erkeğimin :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Ikisi de insansa olur bence

2|0
    0|0
  • ateş ve barut yan yana durmaz...

0|0
    1|0
    • Ateşle barut değil o, sizin fesatlığınız

• benim merak ettiğim "kadın erkek yan yana durmaz" diyenler acaba annelerine babalarına ne tür hisler besliyor

1|0
    0|0
  • erkeklerın benımseme sahıplenme ve kıskanma dürtüleri bır sure sonra kontrol edılemez hale gelır. ne kadar dost sırdaş denılse de bızler tek olmak ısterız sızler için. sonra da duygusal çekim başlar

0|0
    0|0
  • Erkekler önce sevgili isterler. Dostluksa iki taraftan biri sevene veya hoşlanana kadar ya da sevgilisi olana kadardır. Ondan sonra sevgilileri kıskanır :)

0|0
    0|0
  • Erkek ve kız arkadaş olamaz.
    Fıtratları müsait değildir biri ateş iken öteki baruttur olmaz, olmamalı.

0|0
    0|0
  • Olunabilir tabiki de :)

0|0
    0|0
  • bu sitede sevgili değil dost arıyorum ben kadın erkek özellikle bir tercihimde yok ;)

0|0
    0|0
  • Bizim içimiz değil taraflar fesat biri mutlaka birşeyler hissediyor ya da istiyor

0|0
    0|0
  • Olunabilir. Ama sık rastlanır bir durum değil. Malum ateş ve barut :D

0|0
    0|0
    • Hay zıçaydım ateşle barutunuza hee !

• Neden olmasin? Gerikafali sapik miyiz biz?

0|0
    0|0
  • siz olmayın biz olacaz hesabı iyiymiş :)

0|0
    0|0
  • 5 yıllık kardeşim dediğim kız var. Oluyor yani. Olamayanlar siz yanlış kardeş seçmişsiniz :)

0|0
    0|0
  • Xxx 😂😂😂

0|0
    0|0
  • Saçmalık tabii ki de olunamaz

0|0
    0|0
  • neden olmasınki çokta güzel olunabilir

0|0
    0|0
  • Hiç bir erkek sevişmek istemyeceği bir kadınla yakınlık kurmaz

0|0
    0|0
  • Ateş ve barut. D

0|0
    0|0
  • Kardeşten ötem ile 1 yıl aynı evi paylaştık, Aynı yatakta bile yatmak durumunda kaldık (Kaza sonrası)
    İşin özü karşındakine hangi gözle bakıp hangi derecede nitelendirmekle alakalı bir durumdur. Bir insan kardeşleriyle aynı evde yaşıyorsa kardeşim dediği kişiylede yaşayabilir.

1|0
    0|0
  • dostum vardı en sonunda seviştik

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Benim küçüklüğümden beri en iyi dostum erkek ve hiç bir zaman başka türlü bir ilgisini görmedik kardeşimle. 😊

1|0
    0|0
  • Olur. Olunuyor da.

1|0
    0|0
  • Olanlar varken nasıl olunamaz diyebiliyorlar ki?

1|0
    0|0
  • kadın dost olur erkek şeyini düşünür çünkü :D

1|0
    0|0
  • Şöyle cnmm eklendiğinde eşinin bayan bir kankasi olsun ister misin beraber sinema tiyatro giderler derdi olunca kankasina anlatır :) :) olamaz belli bir mesafeleri olmaları gerekir... :) sen şimdi içiniz fesat filan yazmışsında sevdiğin bir adam olduğunda onun bir bayanla mesajlaşmasi bile seni bu soruyu sorarken yargılandığın zihniyetle aynı yapacaktr ;)

0|0
    0|0
    • Evlendiğinde zaten arkadaşı dostu kadın olamaz o kesin.
      Ama kızlarla takıl çok sıkıcı. Erkekler daha iyi.

• Niye ki ha evli haa bekar sosyal arkadaşı değil mi sonuçta :) :) bana göre doğru değil sınırları olması lazım :)

• Her iki tarafta sınırlarını bilirse gayet güzel dost olunur :)

1|0
    0|0
  • Olunamaz!!!

0|0
    0|0
  • Olunabilir.

0|0
    0|0
  • İnsanların içi fesat, olunur niye olmasınn

1|0
    0|0
  • Benim için olur ama karşı taraf için hiç olmadı bu yüzden olunamayacağını öğrendim.

0|0
    0|0
  • olunamaz diyenleri mezralarda büyütmüşler.

0|0
    1|0
  • Olur😀

0|0
    0|0
  • Olamaz diyen dostluk bilmeyenler sizde merhaba !

0|0
    0|0
  • bir taraf çirkinse olunabilir :D

0|0
    0|0
  • Olur neden olmasın

0|0
    0|0
  • neden olmasın

1|0
    0|0
  • valla bir erkekle flörtleşmiceksem gerek duymuorm erkeğe. çünkü kimsenn dostluğuna inanmam ben

0|0
    0|0
  • eğer kişinin hayata bakış açısı bel altındansa ne desem boş! :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...