Bir sosyal mesaj verme hakkınız olsaydı, topluma ne gibi bir sosyal mesaj verirdiniz?

Bir sosyal mesaj verme hakkınız olsaydı eğer topluma ne gibi bir sosyal mesaj verirdiniz?
Sosyal sorumluluga sahip insanlar kimi zaman bu gibi mesajlar vermeyi severler..
veyahut bu tür mesajları vermek onları iyi hissetirebilir
elinizde mikrafon var ve vereceginiz mesajı herkes dinleyecek
ne mesaj verirdiniz?

0|0
22|23

En İyi Erkek Görüşü

• https://www.youtube.com/watch?v=dcsRiuzZbSU
    Zaman geçiyor...
    Hem de sandığınızdan çok daha hızlı ve etkili bir şekilde! Vaat edilen bir cennet var veya yok orası görecelidir lakin, gerçek cennet sevdiğiniz insanla olan bağınızın bu dünya üzerindeki yansımasıdır.
    Ölüm adım adım arkanızdan yürürken, zaman ilmek ilmek boğazınıza dolanırken eğer birini bulduysanız sakın kaçırmayın! Tutun onu, sarılın, kavrayın ve sımsıkı yapışın kollarına...
    Zaman geçiyor...
    Hem de sandığınızdan çok daha hızlı ve etkili bir şekilde!
    Aynı sesleri, aynı zevkleri paylaşabiliyorsanız bırakmayın onu! Pişmanlıklarınız, prensipleriniz, belki aileniz ve belki de çevreniz kim ne derse desin boş verin! Tutun onu!
    Birlikte birleştirdiğiniz, yazdığınız, kurduğunuz ve paylaştığınız her hayali teker teker gerçeğe dönüştürün. Ölüm geliyor hem de koşarak!
    Kıssadan hisse: SEVİN!

3|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Bir insanı eleştirmek açığını aramak yalnızca basit insanların işidir ve bunu yapan kişi mutlu olamaz
    İnsan biraz kendine bakmalı lütfen :)
    Akıllı olun Adam olun

0|1
    0|0
  • 2 dk adam olun nan

0|1
    0|0
  • Hayvanlar bu dünyada görüp gorebileceğimiz tek masum varĺıklar. Eziyet etmeyin !

0|1
    0|0
  • Kızlara vermek istedim.
    Biz yaşadık çektik onlar çekmesin.

" kimseye hakettiğinden fazla değer verip poponu kaldırmayın " sonra olan size oluyor ;)

1|1
    0|0
  • Adam olun. Adamı asta etmeyin l*n derdim😄

0|1
    0|0
  • Hey gidi korkak erkekler derdim genelleme değil korkak olanlar madam değil Adam olun adam evlilikten korkup karı kızla şeyler yapmayın!!!

0|1
    0|0
  • Çok sevin

1|1
    0|0
  • Sorgulamaktan korkmayın.

0|1
    0|0
  • ‘’İnsan başkalarına yardım etmediği sürece yapayalnızdır.
    Çok şeyi olan değil, çok veren zengindir’’.

0|1
    0|0
  • Adam olun lan

0|2
    0|0
  • Sevgilim yok diye üzülmeyin illaki olur çok kasmayın falan derdim cidden çoğu kişi aha sevgilim yok evde kaldım napcam derdinde

0|1
    0|0
  • İnsan gini davranın, düşünün derdim

0|1
    0|0
  • Taciz ve kadına şiddet konulu ya da sokak hayvanlarıyla ilgili olurdu sanırım

0|1
    0|0
  • İnsanların canını en çok aşk yakıyoya
    Görmeden sevdik aşık olduk demeyin gördükten sonra canınız yanar can yakarsınız

0|1
    0|0
  • Kar kapatırken gözlerimi donarken ölmemi seyretmeee...

0|1
    0|0
  • baskalarini konusmayi birakin kendinize bakin

0|1
    0|0
  • Sokak hayvanları için

0|1
    0|0
  • sapikliginizi disari vurmayin derdim

0|1
    0|0
  • Seksi hayatının merkezine koyan tüm insanlar, mutsuz olmaya mahkumdur.

0|1
    0|0
  • Uc gunluk dunya savasmaya degmez birbirimize zehir etmeyelim guzelim zamanimizi...

0|1
    0|0
  • Peachligi biraksanizda az insan olsaniz mesela olmaz mi olurdu mesela

0|1
    0|0
  • İnançlarınıza duygularınıza yaşama sevincinize başınıza ne gelirse gelsin sahip çıkın kaybetmeyin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• karikaturistan.files.wordpress.com/.../...zgur.jpg

Neyse ciddi olarak soruyorsan insanların köpekleri memnun etmesini isterdim eğer onları memnun edebiliyorsalar insanlarıda memnun edebilirler.

0|1
    1|0
  • Ahlaksızlık çıplaklık değildir asıl ahlaksızlık milletin gözüne baka baka onlarlara aptal yerine koymaktır artık bunu anlayın çıplak insanlar ahlaksız değildir...

bu mesajı verdim teşekkürler :)

0|1
    0|0
  • Evden bakkala çıkamayan kizlara vermek istiyorum

Evde tikilip ks de hayali fantazi sormayı bırakın

0|1
    0|0
  • Severken Yere Göğe Sığdıramadığınız Erkekleri Genelde İstedikleriniz Olmadığında TERK EDİLDİĞİNİZDE Neden Erkek Değil mi? Hepiniz Aynısınız.. Vb. Hak Etmedikleri İthamlar İle Yargılıyorsunuz? Ey Gerizekalılar.

0|1
    0|0
  • Gazoz olmayın ADAM olun. derdim

0|1
    0|0
  • Savaşmayın , sevişin.

0|1
    0|0
  • Sevginiz size kalsın;
    Fakat saygı duyacaksınız , duymalısınız.

0|1
    0|0
  • Mevlana ne guzel. soylemis.
    Ya oldugun gibi gorun ya gorundugun gibi ol.

2|1
    0|0
  • Hiç kimse olma kendin ol ve asla kimsenin hayatını yönetmesine izin verme. Unutma bu alemde senaristte sensin yönetmende

0|1
    0|0
  • "Akıllarınız sadece gözlerinizde olmasın.. Vicdanlarınıza kulak tıkamayın, her olaya yaklaşımınız vicdan ve akıl çerçevesinde beraber olur ise daha insancıl bir toplum oluruz"

0|1
    0|0
  • Her geceden sonra güneş her gün doğumundan sonra gece oluyorsa o anızın kıymetini bilin.

0|1
    0|0
  • Hiç aklıma gelmiyor, onu buraya da yazmicam muhtemelen ama birkaç şey karalayabilirim
    Ezbere düşünenler, istediği her şeye kolayca ulaşanlar sizin bazı şeyler için çok geç kaldığınız aşikar, geriye kalanlar siz onlar gibi önyargılı olmayın, olmayın ki gökyüzünün gerçek güzelliklerine şahit olabilesiniz

0|1
    0|0
  • Toprak olup gideceğiz, hadi sevişelim. :):

0|1
    1|0
  • Akıllı olun.

0|1
    0|0
  • Bırakın sosyal mesaj vermeyi

0|1
    0|0
  • Kendime karı arıyorum
    kriterlerim var
    evi arabasi ati Villası ssk sı birde emekli maaşı olsun yeter elektrik problem değil şarteller benim elimde 😂😂😂😂😁
    Gel beni al lan 😂

0|1
    0|0
  • İnsanların yapmak istediklerini gerçekleştirememelerinin önündeki en büyük engelin kendi düşünceleri olduğunu ve bu kötü düşünceleri kafalarından atıp hayallerine doğru yol almalarını söylerdim.

0|1
    0|0
  • Kitap okuyun!

0|1
    0|0
  • Yeşili sev doğayı koru
    Küçük balık yoksa büyük balık ta yok
    Savaşma seviş...

0|1
    0|0
  • Sevelim seviselim yoksa hayat cekilmiyor

0|1