Boşanmış aile çocukları ve problemli hayatlar. ne olacak bu işin sonu?

bilinçsizce yapılan evlilikle ve kısa sürede gerçekleşen boşanmalar. olan hep çocuklara olluyor. her problemin içinden onlar çıkıyor ama kızamıyorum ki onlara da. bu onların suçu değil. libidolarına hakim olamayan ergen zihniyetli ebeveynlerin suçu ve gittikçe de artmaya devam ediyor. toplum olarak çöküşteyiz bu konuda. sonumuz pek hayırlı görünmüyor ya hayırlısı bakalım

Güncellemeler:
sanırım çok fazla ilgilenmediniz bu problemle

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu bencilliğin mağduru ve babamdan mahrum olarak büyümüş bunun ceremesini tüm hayatimda yasamis bir genç kiz olarak söylüyorum.
    Bir düşünün ,
    Bir daha düşünün
    Zira akıl munafiktir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Bu konuda neden önyargın olduğunu sorabilirmiyim. Benim arkadaşım var ailesi boşandı babası ve annesi ayrı dünyaların insanı babası sık sık arıyor. Evlat ayrı kadın ayrı evlat 2 kişinin meyvesidir. Kafaları anlaşamadı diye çocuğundan vazmı geçecek ebeveyinler. Bu dediğinin toplumla değil insaniyetini kazanmamış insanlarla ilgisi var olgun insan dediklerini yapmaz.

0|0
    0|0
    • ben neden önyargılı olayım. ben bir eğitimciyim ve önümdeki vakalar bana bunu gösteriyor

• Her insan aynı değil tamam ülkedeki vakalar çok bunun farkındayım. Bu tek arkadaşım değil benim birde dostum var onunda ailesi boşanmış kişiler.2 boşanmış kadın ve erkek evlendi çocukların biri başka öteki başka kişiden. Babası öteki kızı okusun diye para gönderdi hanımı itiraz bile etmedi evlat ayrı şeydir herkes en iyisini ister. Sonra o kız almanyada okuyor şu an babasına para ihtiyacı var mı diye soruyor. Kadının eski kocasından böyle birşey yok ama bak o konuda haklısın bu tam örneklerindeki gibi.

Yükleniyor...