Büyü yapmayı bilirmisiniz ya da cinlerle uğraşırmısız?

Ben büyü yapmayı biliyorum cinlerlede dostluğum vardır allah bana bu gücü verdi tabi sık sık kullanmam çok iyi mümin cin dostlarım var :) sizde böyle şeylerle uğraşırmısınız ben gayet ciddiyim dalga geçecekler gelmesin :)

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• öyle şeylerle uğraşmam

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cine dedim sen ne güzel şeysin öyle
    - Yavşama çarparım dedi :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Havas ilmini bilen hocam bana tılsımların nasıl hazırlandığını öğretti bir onu bilirim yalnız havasçılar bile cinleri göremezken senin bunu söylemen yalan gibi geliyor.

0|0
    0|0
    • Bazı ayinlerle giriyorum ben onlarla iletişime istersen kanıtlaya bilirim yani en azından böyle bir şey hakkında yalan konuşmak benim bir işime yaramaz neden yalan konuşayım ki

• Ben çok korkarım 😱

0|0
    0|0
    • Aslında bende bazen korkarım cinlerle iletişime geçtiğimde bir hafta kendime gelemem

• O tarz seylerle ugrasilmaz buyuk gunah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Allah her insani esit yaratmistir, hani sana guc vermis ona vermemis mevzusu yok burdaki herkes yapar istese, buyu ve cinlerle ugrasan insanlarin ileride baslarina buyuk belalar gelir bildigim kadariyla cunki dinimizde yasaktir. Sen onlari cagirirsin ama, gelenin nasil birsey oldugunu bilmiyorsun, hani olur bir gun zararida anlarsin. Selametle...

0|0
    0|0
  • Akşam bir ıslık çalıyorum cinler geliyor sonra da felak nas hepsi dağılıyor. İyi terapi oluyor ha makara.

0|0
    0|0
  • Allah sana buyu yapma gücü mu verdi buyu yapmayi yasakladi mi?
    Bana soyle saglamindan bir buyu yap bakalim gorelim gucunu.

0|0
    0|0
  • Musallat falan olurlar benim derdim bana yetiyor bide onlarla uğraşamam kalsın o yüzden :D

0|0
    0|0
  • Az önce biryerlerde yazı felan mı okudunda buraya yazdın

0|0
    0|0
  • cinlerin var oldugunu bana ispat edebilir misin? örneğin onları bana yollayabilir misin

0|0
    0|0
Yükleniyor...