Siz de yoruldunuz mu hayatın kusurlarından?

Ders çalışmaktan, üniversiteyi bitirip işsiz gezmekten, iş bulunca çok çalışıp az kazanmaktan, yalancılardan, aldatılmaktan, aptal yerine koyulmaktan, iki yüzlü insanlardan, hainlerden, konuşmaktan, anlaşılamamaktan, kalabalık içinde yalnız kalmaktan...
Sahte sevgilerden, sevgililerden!

Ben yoruldum... Çeyrek yüzyıl yaşadım çok çok yarım yüzyıl daha yaşarım bakalım hayat daha neler gösterecek...

Güncellemeler:
@KızlarSoruyor
Ben bu sorunun başlığını bu sekilde sormamistim ve detayda bu kadar karışık sekilde yazılmamıştı neden değişti
@KizlarSoruyor neden sorum degişti

0|0
7|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bunları zorunluluk olarak görüp yaparsan sende yorulursun be abla 😕 su hayatda her ne yapıyorsa severek yaparım ya da hiç yapmam bu kadar. Eger sevmiyorsa zorla onu kendime sevdiricek bir yol bulurum ve isteyerek yparım onuda işte o zaman yorulmam bu hayatdan 😊

1|0
    0|0
    • Ayy ne güzel dedin kuzum da her zman mümkün olmuyor

• Rica ederim ablacım 😄 okumaya calısma oku lütfen 😊 iyi geceler 😄

• Sınava hazırlaniyorum o yüzden öyle dedim 😊 peki iyi geceler

En İyi Kız Görüşü

• Yorulanlar olarak bir cemiyet kuralım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Ben bu yaşıma gelip hiç sevgilim olmamasından ve buna rağmen karşı cinsin çoğunun içimdeki saflığı ona verebileceğim değeri hissedip bana sıcak davranmasını beklerken belki 20 sevgili değiştirmiş kadınlarla laubali şekilde konuşan tiplere samimi benim gibilere ise öyle olmamama rağmen sırf havalı görünmeye çalışmak yerine kendim gibi olmayı tercih ediyorum diye özgüvensiz damgası vurup mesafeli davranmaya çalışmasından yoruldum.

1|0
    0|0
  • K*hpe insanlardan, sevince bir yerleri tavana vuran insanlardan, yuzune tukurunce arkasini donup yuzsuzce gulenlerden, bunlarla basetmekten...

1|0
    0|0
  • Sevgili ablacım öncelikle hayatı gereğinden fazla takınca aslında psikolojimizde bozulmaya başlıyor, takmayacaksın fazla şu hayatı gereği kadar takacaksın kafana bazı şeyleri sende haklısın, bir gün güzel geçiyor ikinci gün 404 not found hatası alıyoruz hepimiz, imtihan dünyası yapacak birşey yok, kötülerde olcak kahpelerde olcak önemli olan kendimizi o kişilerden en az zararla koruyabilmek, şunu da söyleyeyim birşeyi isteyerek yapmak daha mantıklı, istemedikten sonra isterse kralı gelsin sana istemediğin şeyi yaptıramaz

1|0
    0|0
  • Keşke ben hayatı yorsam hiç sıkılmıyor nımıssız.

1|0
    0|0
  • Hayatın neler göstereceği değil senin nelerden ders alıp neler öğreneceğin önemli ey çeyrek asırlık dişi çınar

2|0
    0|0
  • Hayattan değil hayatın içindeki vurdum duymaz , duyarsız kişiliğini kaybetmiş insanlarla yaşamakdan yoruldum. saygı sevgi hoşgörü yetisini kaybetmiş para hırsı ile yasayan yobazlardan yoruldum... kalan ömrümde sadece huzur diliyorum

1|0
    0|0
  • Yoruldum

1|0
    0|0
  • Yoruldum sjsj

1|0
    0|0
  • Yoruldum ama devam etmekten başka çarem yok.

1|0
    0|0
  • Bende çok yoruldum.

1|0
    0|0
  • Yorulduk Tabi, Bıktık :/

1|0
    0|0
  • aynı böyle devam ediyo

1|0
    0|0
  • bunlar oldukça
    insan olgunlaşır, tecrübe kazanır.

Olmassa yaşamanın da bir anlamı olmaz. Çok sıradan olur.
    düşünseene herkes aynı.. her iş aynı..

1|0
    0|0
  • Yoruluyor insan

1|0
    0|0
  • Yorulmadım daha =/

1|0
    0|0
  • olmaz mı oluyor

1|0
    0|0
  • Yoruyor evt ama durmak yok yola devam. Kendini olumlu motive et herzaman herkese herseye ragmen..

1|0
    0|0
  • Yanlız takikdiğim için pek bana uğramiyorlar

1|0
    0|0
  • bu gunlerimizi aramayalım?

1|0
    0|0
  • Şansını farklı yerlerde dene

1|0
    0|0
  • Malrsef galiba biraz yoruldum

1|0
    0|0
  • Hayattan bıktık

1|0
    0|0
  • @msızlıktan yoruldum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bazen evet

1|0
    0|0
  • üzdün

1|0
    0|0
  • Yoruldum

1|0
    0|0
  • Evet yoruldum ve hastayım da mücadele edemiyorum :D

1|0
    0|0
  • Biran önce son bulsada kurtulsak

0|0
    0|0
  • Bende cook yoruldum O kadar okudum dirsek curuttum ama serefsiz patron istedigi zaman taciz ediyor. sanki onunn kolesiyim en sonundada senin Allah belani versin deyip ciktim isten.

1|0
    0|0
    • İyi yapmışsin kimsenin kölesi olmanın lüzumu yok

• Maalesef öyle sonra daha okuma yazmayı doğru düzgün bilmeyen adamların pislikerini cekersin

• Insanlarin biraz paralari olmayagorsun en genc en guzel en namuslu kizlar bile kendi maliymis gibi kendilerini sisirerek yuruyorlar egolarini s.. ktiklerim.

Yükleniyor...