Istan bul disindan gelen dogulu kizlar okulda gobek acikli giyor ustelik birde kisin sizce cok ozenti degiller mi?

Biz istanbullular bile pek giymezken bunlar birde hergun giyinioooo

0|0
6|23

En İyi Erkek Görüşü

• aneaaam onların göbeklerı bı de kıllı tüylü oluyodur öğğğğ kustum

1|2
    1|1
    • Kordona baglandgi yrr fok kokuyodur :D

• böyle pamucaklarını cıkartıp top yapıp önce kokluyolardır sonra parmak arasında halıya doğru atıyolardır

• Ahahaha :D cok he ve komikler ezik duruma dusuyorlar oyle giyerek

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• izmirlidir onlar doğulu değildir :) şahsen sokakta göbeği açık bir kız görünce direk gidip kız sen izmirin neresindensin diye sorasım geliyor. :)

1|0
    0|0
  • Bunun İstanbullu ya da doğulusu yok. Kızlar özentidir. Bu kadar net.

2|1
    0|1
  • Bu yaptigin ayrimcilik

3|0
    1|2
    • Sana oyle geliyo iron maiden ;)

• Bence dogulu ya da batili diye ayirmayin. Istanbullu acik giyer dogulu kapali diye birsey yok. Asilolan insandir. bir tarzdaki zihniyetleri kiniyorum.

1|0
    1|0
    • Bende senin gibi zihniyetleri kınıyorum ne olacak simdi hesap ver bana :D

• He senin dinin bilemicem smdi cok pardon :D

• Dinle ne alakasi var bu konusmamizin.

• Taşralı kızlar seksi olurlar dostum !
    Doğıulu batılı farketmezde bu soğukda nasıl üsümüyolar lan ben içlik giyiyom : )

0|2
    0|0
  • :))
    Kezbanovic onlar

1|0
    1|0
  • Siz İstanbullular..

0|0
    0|0
  • Dağa çıkıp terörist olmasından iyidir.
    Boş ver onların da hakkı..
    Hem sadece özentide olanlar onlar değil.

0|0
    0|0
  • Direk saçlarını kızila boyatiyo

0|0
    0|0
  • merhaba ben Ege bölgesinin insanıyım buralarda da var heryerde var doğulu kızlar ben öyle göbek açanı giyenini görmedim dar giyenini biraz acık giyineneni vs gördüm tabiki.. memleketlerinde herşeyleri kısıtlı oluyor onların içindede var rahat ve özgür olma arzusu istegi herkeste oldugu gibi... arkadaşlarımdan doğulu olanlar da var ve seviyorum onları kendi akrabslarımdan görmedigim yakınlığı onlardan gördüm... Doğusu batısı yokk insanlık var gönül isterki ayrımcılık düşmanlıklar olmasın...

0|0
    0|0
  • Onlar rahatlığa, özgürlüğe susamış insanlar, kendilerine karışan olmayınca çok çabuk değişiyorlar.

0|2
    0|0
  • rahata ermişler ne yapsınlar daha :)

0|2
    0|0
  • oooo taşralıyı küçümseme var :)

0|0
    0|0
  • Bence doğulu, batılı diye ayrım yapmak yanlış. Hepimiz aynı toprakların insanıyız. Sadece dikkatimi çekti ve paylaşmak istedim görüşümü. Art niyet yok.

0|0
    0|0
  • :D burada bir kız var oda öyle ya :D

0|0
    0|0
  • itici be

0|0
    0|0
  • Kendini begenmis insanlar iste

0|0
    0|0
  • yaalrım o gomekelrı :D
    ahahha D.

0|0
    0|0
  • bastırılmış duygular ortaya çıkıyor :D

0|0
    0|0
  • boşver karışma kım ne yaparsa yapsın

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 6

• Niye onlar istedikleri gibi giyinemez mi? İstediklerini yapmakta ozgurler biraz aynaya bak kendini eleştir.

0|1
    1|0
    • Iste ben giymiyorum ama onlar ne kadarda ozenti

• Allahtan değilsin bide olsan Orhun kitabelerini geçerdi yazdıklarını :D

• Ay canım :D soktugun laflar cok sikis dolusu

• Kurtulma psikolojisindeler hepsi. Doguyla kisitli degil kucuk yerlerden gelenler aile baskisi gorenler de oyle

0|0
    0|0
    • Ailesi bilmiodur belkide burada byle gydiklerni

• Bilse kan cikar :D gecen gun onumde oturuyodu biri derste resmen belindeki killari saydim kendilerine bakmadan giymeseler bari

• Sananeee? Doguyla istanbulla alakasi ne? Off bir olmediniz kurtulayim ya

1|0
    0|0
    • Sen gibiler got kilisin istenmiyorsun ama cikiyorsunnn :))) sen onlarla ugrasadururken onlar okuyup senden oncede oluyorlar kopek siyonist it

• aşiretleri görmesin fasdad

0|0
    0|0
  • Baskılar yasaklar insanları fırsat bulduklarında daha fazlasını yapmaya itiyor. Doğuda ya da küçük yerlerde kot giymiş kadına bile aç aç bakan erkekler, kendi çocuğuna eşine onu giy bunh giyme, şunu yap bunu yapma diye baskı yapanlar oldukça insanlar özgür olduğunu hissettiği anda hepsini dener. Hoşgörü göstermek lazım.

1|0
    1|0
  • Aynen

0|0
    0|0
Yükleniyor...