Kapat

Gamsız insanları sever misiniz?

İşte o benim :) eskiden herşeyi kafaya takardım şimdi kuş gibiyim ailemle sorun yaşıyorum maddi sıkıntı yaşıyorum okul uzadıkça uzuyor falan filan :) eskiden düşünmekten başım ağrırdı uyku düzenim bozulurdu artık gamsız oldum hiçbirşeyi takmıyorum çok mutluyum ya tavsiye ederim size de

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• gamsız insanlara özenerek bakıyorum bir yandan çok yaşar onlar bizim gibiler çabuk yaşlanıp ölürüz kesin:(

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Gamsız olmaya çalışıyorım

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• İyi guzel

0|0
    0|0
  • Bağışıklığı kazandın. Sınır dokusu zedelenmiş, artık hissiz adam olmaya başardın. Bir taraftan güzel bir özelliği

0|0
    0|0
  • Gamsiz insanlar kendileri mutlu olur ama baskalarini mutsuz ederler

0|0
    0|0
    • hayır. gamsızım ama öküz değilim çok ince düşünüyorum gerçekten çok ince düşünüyorum örnek vereyim aslında söylemezdim ama konusu açıldı neyse söyleyeyim mendil satan yaşlı teyzeden mendil aldığımda ilerde bana bakan bir kadın gördüm el örgüsü lifler satıyordu ceptede para kalmadı 1 km yürüyüp atm'den para çekip geri geldim ve liflerden aldım almasam kafama takılırdı öyle bir tarafım da var :) kişiye göre gamsızım yani

• Ozaman okadar da gamsiz deilsin.. buda guzel :)

• Harika bir şey gerçekten. Gözümün önünde adam vursalar güler yola devam ederim. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...