Uzaydan geldim isteğiniz var mı?

Merhaba dünyalılar! Ben March No.76 Efothfets galaksisi Krashpow gezegeninden geliyorum. Yıllardır sizlere ekin çemberleri ve çeşitli uzay kodları gönderdik. Sizlerde bizlere kendi anatomilerinizi, yaşam formlarınızı ve dünyanızın bilgilerini gönderdiniz. Oluşturduğumuz bu iletişim kanalı sayesinde artık çok daha rahat bir şekilde ilişki içerisinde olabileceğiz. Dünyanız bizim sahip olduğum teknolojiyle kıyaslanamayacak derecede geride. Ortalama 300 yıllık bir ömrümüz var ve bizim gezegenemizin yaşı 43 milyar. Çağlarınızla sıralayacak olursak, henüz Adem ve Havva'yı geçebilmiş değilsiniz. Peki, benden bir isteğiniz var mı?

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Evet var eşimle aramı nasıl düzeltebilirim birbirimizi anlamıyoruz sizin teknolojiniz buna bir çare buldu mu ya da yöntem

0|0
    0|0
    • Bizim dünyamızda tek cinsiyet var. Dilerseniz eşinizi termomoleküler mutasyon lab kitimize alıp evcil bir pet haline getirebiliriz.

• Artık aklınızda nasıl yer ettiysem, bizim medeniyetimiz sizin dünyanızı işgal ediyordu fakat dünya formu direnerek kazanıyordu. Sizde bu direnişin lideriydiniz.

• Yok o tarz bir sey gormedim :) baya ruya gordum ama sizle ilgilisini goremedim açıkcası.

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin gezegen evrenin disinda herhalde :)

0|0
    0|0
    • Bizim kontrol ettiğimiz, sizin ise sadece merak ettiğiniz evren.

• Sizin isik hiziyla kosabildiginiz dogru mu? Bir de, orada da KPSS var mi? :)

• Işık hızıyla koşmuyoruz fakat ışık hızından hızlıyız. KPSS evet bizde de var. Kültürlü Pigletleri Seçme Sınavı.

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 1

• La olm madem uzaylısın git nasayla konuş kızlarsoruyordan mı dünyayı kurtaracan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...