Kızlar, Kız ile erkek arası muhabbet hakkında düşünceleriniz?

Şimdi konuya direkt olarak gireyim, zaman mekan fark etmez biriyle tanıştınız diyelim, X gün/hafta konuştunuz sohbetiniz, muhabbetiniz çok iyi yani aşırı samimi değil fakat günlük bir muhabbet tarzında zaman geçiriyorsunuz derken pat bir şey oldu ve aranız bozuldu, burada ne olduğu değilde olan olayın ardından çoğu kıza yapılan "atara" karşılık "peki", "tamam" vb. şeyler dendikten sonra ve ilişki (arkadaşlık) bozulduktan sonra kızlar ne yapar, ne düşünür?

Bazı insanların bazı konulara karşı sergilediği tavırları hoş bulmuyorum ve direkt olarak söylüyorum, tabiki de hoş karşılanmıyor ve çoğu zaman daha o kişiyle konuşmayabiliyorum. Fakat işin garip tarafı bir insan (kim olduğu farketmez) ile aram bozulduğunda karşı taraf gibi umursamaz olamıyorum. Kişi benim açımdan ne kadar değerli ya da değersiz gözükse de düşünmeden edemiyorum. Siz kızlar bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yani kısaca özetlemem gerekirse. "Öff tm" dedikten ve aranız bozulduktan sonra o kişi hakkında bazen aklınıza takıldığı, o kişiyi düşündüğünüz ya da demek istedikleriniz var mı? Bu soruyu tavsiye olarak değilde sadece ne düşündüğünüzü merak ettiğim için yazıyorum. Anlam veremiyorum çünkü. Acaba ruhsuz olamıyor muyum açıklarsanız sevinirim

Güncellemeler:
Ağlattın :'/

Demek istediğim şu

Mesela. Aranız. Bozuldu. Ve. Artık. Konuşmuyorsunuz.
O. Kişi. Aklınıza. Takılır mı?

Not: Arkadaşım anlamazlar demişti de inanmamıştım neyse daha anlamazsan başka türlü deneyeceğim herhalde anlatmayı :D
Arkadaştan gelen güncelleme:
"Bi arkadaşın var cok samimi değilsiniz ama muhabettiniz iyi ters bişey oldugunda kısa bir cevap verip umursamadan o kişi sosyal medya hesabından engelliyorsunuz bu davrandığınız gibi umrunuzda değil mi gerçekten yoksa aklınıza takilir mi iyi biriydi neden böyle yapiyorum vs diye"

Not: Ben neyi farklı anlattım ki? :S

0|0
1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiçbir şey anlamadım.😒

0|0
    0|0
Yükleniyor...