Her şey bitti derken çıkagelen bir insan oldu mu hayatınızda?

Bu duygusal bir çöküntü olur, maddi bir durum, ya da bir büyük... Çok zor zamanınızda size ışık olmuş birisi oldu mu?

0|0
16|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Oldu yıllar sonra ablam diye biri çıktı geldi desem inanır mısın

0|1
    0|0
    • vov burada baya bir mucize var heralde

• inşallah seninde hadi kendine iyi bak iyi geceler :)

• iyi geceler

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 14

• evet dönerciye gitmiştim bir keresinde çok acıkmıştım.. midem acıyordu açlıktan... gittiğim dönerci cok kalabalıktı... bana sıra gelmesıne cok vardı.. tam açlıktan ölüyom derken , dönerci abi elinde döner ekmekle benim masama usulca yaklaştı ve buyur afiyet olsun dedi...

0|1
    0|0
  • Super kahraman babammmm

0|1
    0|0
  • ne zaman tam herşey bitti desem bir arkadaşım beliriyor karşıma ve beni o durumdan kurtarıyor inşallah hep böyle devam eder :) ee ne demişler ne ekersen onu biçersin bunun içinde az iyilik az fedakarlık yapmamışımdır..

0|1
    0|0
    • sağlam dostluklar her zaman can kurtarır ^^

• ona kesinlikle katılıyorum acıtıyor çok ama belkide bir daha acımamasını sağlayacak

• daha büyük bir felaketten kurtarır insanı :)

• Evet oldu. Sonra her sey tam yerli yerinde derken gitti. Güzel ironi. Hem hayata bağlıyor, hemde hayattan kopariyor insani :)

0|1
    0|0
  • yok be kardeş nerde, yere düştükçe tekmelediler düştükçe tekmelediler

0|1
    0|0
  • Babam. İçmeye götürüp dövmüştü beni. :D

0|1
    0|0
  • Olmadı. Hayatıma giren herkes çıkarları bitene kadar kaldı. Hepsi içinde pişmanım. Keşke hayatıma almasaydım.

0|0
    0|0
  • oldu hatta hala burdalar LaffAnlamazKız ve @öyleyadaböyle_ haklarını ödiyemem bir kez daha teşekkür ediyorum ikiside altın gibi kalpleri vr

0|0
    0|0
  • Hayır gandalf gibi gelse keşke.

0|0
    0|0
  • Olmadi

0|0
    0|0
  • Olmadı.

0|0
    0|0
  • Hic olmadi