Size yapılan en büyük sapıklık ne idi?

Dışarıdaki insanlar tarafından size yapılan en sapıkça şey ne oldu? Nasıl davrandiniz?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bir akşam annemle festivale gittik teyzemler abim falan annemle babam ayrı olduğu içi babamda meydana geldi bende yanına gittim sarıldık haster giderdik güldük eğlendik ben gidiyim artık baba dedim tam gidiyorum böyle 40'lı yaşlarda bir adam yanıma geldi merhaba birşey sorabilir miyim dedi tabi buyrun dedim bişey sorucak sandım yani aklıma kötü bişey gelmedi her neyse, tanışabilir miyiz dedi bana ne diyon l a n sen dedim ne baban yaşındaki adamlara sarılıyon ya orda dedi bir baktım abimler orda abi diye bir seslendim geldi sübyancı bana asıldı dedim abim bir koydu adama ayakları yerden kesildi. Şikayet ettim i*neyi sürünüyor p*şt oğlu

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• biri dirsek yedi, biri gazı yedi. bir başkasının akıbeti hakkında fikrim yok ama belasını bulmuştur eminim.

0|0
    0|0
  • Bayagi oldu bu olay...20-25 suriyeli afganistanli erkekler önümü kesti ve Ben ittim herkez üstüme geldi korktum , lütfen 1 Kiss dedi, ve 1si öptü ve ahhh falan diye inledi ve o an birisi good Job bro dedi ve birisi zorla elliycekti kii allahtan gavurun birisi Problem? Dedi ve hepsi korkak kedi gibi kacti

0|0
    0|0
  • Adamın önünü dayaması

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Halk otobüsün de bir erkek tarafından aletim okşandı... O zamanlar daha lise öğrencisi idim... Kendimi otobüsten dışarı zor attım..

1|0
    0|0
  • Grup sekse davet ettiler

0|0
    0|0
  • Pandik atmışlardı. (Ama bayağı sert.)

0|0
    0|0
  • imam hatipli bir kız g*tüme yumruk atmıştı otobüste a q gülesim gelmişti ama cidden rahatsız edici bir durum bir erkeğin kızı taciz etmesi de kadının erkeği taciz etmesi de aynı şey bence. olmaması gerekir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...