Ölümle tanistinizmi beyleer bayanlar?

Gunluk telaslarinizdan siyrilip kendinizi inanclariniza gore yargiliomusunuz mesela derin derin dusundugunuzde canin bogazdan alinisini ve sonrasinda saglam bir korku kapliyormu sizide.. kimbilebilirki topragin altinin ustunden daha kotu oldugunu?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Bazen aniden kalbim hızlanıyor, durmadan dejavu oluyorum olur olmadık yerde. Bazen de burası neresi kafasına giriyorum bir kaç saniyelik. Bu çok kötü bir durum, panik atak var bende atağım ne zaman gelse ölüyormuşum gibi hissediyorum.

0|1
    0|0
    • Kolostrofobi olmasin sakin

• Kendimi şimdi gizleyeyim çünkü bişey yazıcam sen gördün diğerleri görmesin. Eskiden bağımlıydım bunların etkileri olabilir mi? Olumsuz yönleri?

• Ozelden mesaj atarsan sayet bu konulara vakif oldugumu anlarsn korkma utanma

En İyi Erkek Görüşü

• Müslüman ölümden korkmaz, şükür imanımız tam fakat.
    yine de ölümden sonrasını düşününce insanın tüyleri diken diken olmuyor değil..

0|1
    0|0
    • Baba dinime kufreden musluman olsa bari bu foto ne ya allah askina :) iman saglam olmassa inanc sikintiya duser

• Yok be badi komigime gitti ya

• Belki sana gerçek gelmeyebilir ama, bu yorumu yaparken böyle bir tepki vereceğini düşünüyordum şaşırmadım yani :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...