Kapat

Yaşamak istemiyorum?

Hayat çok kötü başedemiyorum çok büyük problemlerim yok ancak dünyada acı çeken bir çok insan var ve bunları gördükçe yasamaktan utanır hale geldim şu an kaç kişi dışarda üşüyodur? Kaç kişi bu gecede aç yattı? Ya da şu an kaç canlı işkence çekiyo bunlar geliyo aklıma nasıl kurtulcam çok fazla dusunuyorum?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• İş-okul-ev-ev-iş-okul böyle yap insanlar böyle uyuyor

0|0
    0|0
    • Var ama bunlar dusunmeye engel değil artık hayatımı bu yönde kurmaya basladım hiç bir sey dusunmuyorum tüm paramı ve hayatımı bu yönde harcamaya karar verdim hedeflerimde ani değişiklikler oldu

• Teşekkürler iyi geceler diliyorum bu arada yazdığım bir kaç şeyi okumak isterseniz mesaj atabilirsiniz kendinize dikkat edin :)

• Aklımdasınız :) tesekkür ederim

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• Ol o zaman

0|0
    0|0
  • demin ki soruda hatunla gülüşüyoduk

şimdi gel bu soruda bu kızla ağla :D ne biçim dünya bu ya :D sende gelsene soran beraber güleriz :>)

0|0
    0|0
  • senin kafa gitmiş ya cok dusunme kafanı baska şeylere çevir baska bir şeyler yap uğras yorul o yorgunlukla düşünemezsin

0|0
    0|0
  • Relax küçük hanım 😉

0|0
    0|0
  • En güzel yazı cidden. Kalp sahibisin devamıda olur ama hayattakilere bu kadar merhametle bakarken bu söylediğin ters düşüyor

0|0
    0|0
    • Yaşamak istemiyorum mu? Ama su an sıcak yatağımda yatarken kaç tane insan soğuktan donarak ölüyo bu çok kötü değil mi

• Haşa biz süperman falan değiliz. Ama sen çok derine inersen yanlışta söylemek. istemiyorum. kendine acı verirsin. İş güç sahibi ol. elinden geldigince yardımde bulun gücünün yettiği kadarıyla

• Süpermanlık işi değil bu insanları eğitmek lazım herkes gücü yettiğince yardım yapsaa zaten aç insan kalır mı? Biz duyarsız insanlar yüzünden açlar

• Yasa ve birseyin ucundan tut, şu an kamplarda kac kisi soguktan oldu, biraz once haberde soyledi

0|0
    0|0
    • Zaten hedefim bu tek kişi olmayacağım cevremdeki insanları buna tesvik etmeye calısıcam gercekten su dünyada birini yardım ettikten sonraki o huzurdan baska gercek huzur yok

• Amenna, aferin sana, bak IHH tirlarini vurdu rus ucaklari yildilarmi, arkadan yuzlerce yardimm tiri gitti,
      Hizmet nimettir,

• Senin Yapacağın tek şey Dua etmek. Ve gerisini ALLAH'A Birakmak o herşeyin en Hayırlısini bilir.😉

0|0
    0|0
    • Dua ediyoruz filan tabiki ancak sadece dua ile kalmamak lazım

• Eee Gerisinide Sen bul Artik Herşeyide Devletten bekleme 😊

• Aynı benim gibisin sende evet bende düşünüyorum sürekli ve kıyametin kopmasını Ahiret hayatının başlamasını istiyorum.

Ya Rab , Bu uğursuz gecenin yok mu sabahı?
    Mahşer de mi biçarelerin yoksa felahı?

0|0
    0|0
    • Bir şey yapmalı

• Rabbim gönlüne göre versin o zaman İnşaAllah. : )

• Amin amin

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...