Kapat

Neden ilk tanistiginiz insanlara nerelisin diyorsunuz?

Nereli oldugundan bizene daha ilk andan ayrimcilik yapiyoruz aslinda ogrenmek istedigimiz turk mu kurt mu alevi mi sunni mi bundan kurtulmadikca toplumsal huzur olmaz

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle.. bakın mesela benim görüşlerimi severler takip isteği gönderirler ama bazen yanlışları söylediğim için doğulu olduğumu söylediğim an tutumları değişiyor.. oysaki yine ben aynı benim

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben onu tanımak için soruyorum başka bir amacım yok :D

0|0
    0|0
    • Iste memleketinden belli olmaz ki ama muhabbet acmak icin kolay soru tabii

• Allah'a emanet ol :D

• 🙅🙅🙅

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben hayatımda kimseye öyle bir soru sormadım. Saçma bir soru.

1|0
    0|0
  • sana katılıyorum

0|0
    0|0
  • Doğru bir düşünce...

1|0
    0|0
  • Ne alakası var tey tey tey

0|0
    0|0
  • ben sorarım ama öyle bir amacım olmadı.. zaten tanrıya filan inanmam hani karşımdakinin yaşadığı şehre göre ateist olduğunu anlamam epey bir zor. alevi sünni seçeneğini direk eledim zaten :D

0|0
    0|0
  • Çünkü toplum öyle bir hale getirildi ki inatla, sırf 1 insana inat yüzünden milleti birbirine o kadar kırdırdılar ki.. İnsanlar ayrım yapmak zorunda bırakıldılar..

0|0
    0|0
    • Yok toplum hep boyldir sadece eskiden utangactilar simdi utanmazca ayrim yapiliyor zaten bu soru utangac ayrimcilik icin paravandir bence

• Kürtlerle işim olmaz

0|0
    0|0
  • Genelde pek sormam ama laf olsun diye sormuşluğum yok değil. Nereli olduğunu öğrendiğim zaman karşımdaki insana bakış açım değişmiyor tabiki önyargılı davranmanın ne kadar salakça birşey olduğunu biliyorum elbette.

0|0
    0|0
    • Iste siz o nedenle sormasanizda bu bize cevreden miras ve o sorunun ilk nedeni cok masum degil diye dusunuyorum

• Iyilik kazansin 😊

• inşAllah :)

• Yoo ben o anlamda sormuyorum

0|0
    0|0
  • alakası yok

0|0
    0|0
  • Benim hiçbir zaman sormam. Aklıma bile gelmez.

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ya.

0|0
    0|0
  • Aynen ya naber diyorum nerelisin diyor 😂 nüfusuna alcak herhalde 😂

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• insan hemşerisini arıyor ya da genel olarak insanlar ortak bir konuda buluşmak istiyorlar eğer hemşeri çıkarlarsa daha çok konuşacak konu olabiliyor bazen :)

0|0
    0|0
    • herkes kendi icinde gruplasiyor iste bu da kotu muhim olan sana benzemeyenle konusacak kadar genis bakmak.. seni tenzi ederim

• doğru diyorsun da insanlar hep kolaya kaçar :) sana benzemeyeni anlamaya çalışmak zordur :) tanıdık bildik olunca daha bir cezbeder kendimi yormama gerek yok nasıl olsa beni anlar diye düşünebiliyor :) keşke dediğin gibi olsa insanlar kendilerinden farklı olanı anlamak için biraz çaba sarf etse :)

• Irkı önemli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...