Neden hiç sevgilim olmadı millet ortaokulda bile sevgili yapıyor artık mesele tip mi para mı? Yoksa lise zamanlarında olmaması normal mi?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Benim de lise zamanlarında sevgilim olmadı. Olacak diye bir şart yok. Sevmek sevilmek kolay iş mi? Laf olsun diye sevmektense olmasın

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Meseleyi bir tek şeye indirmek genelde zordur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende güzel bir bayanım ama benimde sevgilim yok vardıda çok haksızlığa uğradım bu iyi niyetim hep kendime zarar vermeme neden oluyor sevgilim yok diyede endişelenmiyorum olursada iyi biri olsun yıpranacağım bir ilişkidende yanlızlık güzel şey

0|0
    0|0
  • Normal. En iyisini sen yapiyorsun. Erken yaşta sevgili olmak iyi değil çok yipranirsin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bütün sıkıntı sende emin ol. İstersen tavsiyelerimi seninle paylaşırım belirtmen yeterli olur

0|1
    0|0
    • Paylaşırsan sevinirim

• Bu konu hakkında sayfalar dolusu şey yazabilirim ama genel olarak özet çıkarayım. Belki yardımı dokunur diye paylaşayım seninle. İlk olarak çekingen biriysen o çekingenliğini daha çok kişiyle konuşarak ve konuştuğunda cümlelerini daha uzun kurarak atmaya çalış. Sana tavsiyem karşı cinsten sana farklı gözle bakmayacak hakiki bir dostun olsun emin ol çok fazla yararını görürsün test edildi onaylandı. Sonra asık surat büyük sıkıntı. Güleç yüzlü insanlar herzaman çevresine yaşam enerjisi pompalarlar. Sende sık sık gül ama abartılı olarak değil sevimli ve masum gülümsemeler. Bir diğer konu sıcakkanlı olmak. Başarabilirsin ben başardım. Canayakın ol ki en çekimser karakterler bile seninle utanmadan konuşabilsin. Bu birinin sana açılabilmesi için gerekli cesareti verecektir ve yeni taliplerin olacaktır. Yani sen söyleyemiyosan söylemesi için ortam hazırla. Bide görünüşü çok önemsemem ama bakımlı olmak şart. Bu gün içindeki enerjinede yansır ve bir nebzede olsa güven sağlar o yüzden

• Bro nedeni açık ve net sen çekingen davranıp o kız bana bakarmı falan filan düşünüp tanışmıyorsun düşünmeden git beğendiğin kızla tanış ama hemen sevgili olalım deme tanış sonra duygularını söyle.

0|0
    0|0
  • bu soruy soracagına iki 3 kıza mesaj at facede takip et begen falan işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...