En zor iletişim kurduğunuz insan kim?

En kolay ve en zor iletişim kurduğum kişi aynı.

- Annem.

Sizin?

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• insanların geneli ile anlaşmakta zorlanıyorum, çok şükür ki ailem hariç. beni başka anlayan kimse yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bir tane hocam vardi losede herkezle rahat rahat konuşurdum bir o hocanın yaninda rahat konusamazdim böyle insaninin gözlerinin icine bakardi hep utanirdim 😊

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kasım kasım kasılan, dünyayı ben yarattım edasıyla burnunu bir karış havada tutan insanlarla kaynaşamıyorum.

1|0
    0|0
  • Babaannem ya. Kadınla ne zaman tartışsak dinsiz ilan edip evden kovuyor beni. :D
    Yanlış biliyorsun anlatayım diyorum, beni de kendin gibi dinden çıkarma diye söylenmeye başlıyor... :D

1|0
    0|0
  • Ben insan ilişkilerinde zayıfım çok şımarık halim varmış sözde ve böyle giderse yalnız kalırmışım 😂😂😂😂

1|0
    0|0
  • Babam.
    Türkiye de erkek evlat olmak çok zor.

1|0
    0|0
  • En Kolay - Annem..

en zor - kendim..

kendimi hiç dinlemem..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle babamla iletişim kurabilecek bir insanoğlu tanımıyorum

1|0
    0|0
    • Çok mu ters?

• yahı benim babam çok tuhaf bir insan, çok iyi bir insan ama aynı zamanda laftan sözden anlamayan, sarıya mavi diyen ve bunu kanıtlamak için kavga eden bir insan

• ablam :D

1|0
    0|0
  • Benimde annem

1|0
    0|0
  • şimdi bu biraz derin bir konu. iyi geceler.

1|0
    0|0
  • obama. bir türlü iletişemedim kendisiynen

1|0
    0|0
  • kendim

1|0
    0|0
  • en zorunu bilmem de en kolayı @anonymouserkek ile olan iletişimim. leb demeden malatya diyor :)

1|1
    0|0
  • Benim BABAMMM

1|0
    0|0
  • hiç olmadi hjerkesle iletişim kurabilirim

1|0
    0|0
  • babam

çok çekinirim babamdan , kaç yaşına geldim yanına gidip bişey soramam bişey danışamam bir muhabbete giremem en basiti bir siyaset olsun futbol olsun muhabbet kuramıyorum. tamamen benden kaynaklanan bir olay. bir kere bile dolu dolu babacım diyemedim hep içimde kaldı

1|0
    0|0
    • Sevgisini göstermiyor mu baban?

• yok tam aksine gelir sohbet etmeye çalışır arkadaş olmaya çalışır. sigara uzatır içmeye gidelim der ama bana engel olan bişeyler var.
      ben çocukken çok döverdi beni sanırım onun etkisi olmalı. haklı olsam bile konuşamazdım öyle kaldı heralde

• Anladım ama baban belli ki pişman biraz adım at derim sonradan yanından gidince pişmanlıklar yaşama.☺️

• Sensin senle zor iletisim kuruluyo be tatlim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...