Etkilendiğiniz kitaplar hangileri önerebilirmisinizz?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• "O geri döndü" ortalarındayım güzel kitap:
    https://www.youtube.com/watch?v=AtW1Lq5c04E
    Lev Grossman'dan Büyücüler adlı bir kitabın ortalarındayım o da güzel gidiyor seri halinde toplam 3 kitaptan oluşuyor, taht oyunları yazarı George Martin kitap hakkında çok güzel bir yorum yazmış ayrıca dizisinin ilk bölümü de yayınlandı 2. ocak sonunda yayınlanacakmış dizisi ayrı bir güzel ama kitapla tamamen aynı değil bazı değişiklikler var.
    Dr. Jekyll and Mr. Hyde adlı kitabın başlarındayım kısa bir kitap, güzel başladı, dünya klasiklerinden. şu an yayınlanan aynı isimli dizi bu adamın torununu biraz fantastik bir biçimde anlatıyor diziyi de tavsiye ederim.
    Metro 2034 adlı kitanın başlarındayım okuyalı biraz oldu ara vermiş gibiyim ama çok güzel bir kitap Metro 2033 adlı kitabın devamı, iki kitabında oyunu yapıldı hatta oyunlarına efekleri biraz daha iyi olan redux versyonları bile yapıldı, redux olmayan ilk oyunlarının türkçe yaması da var.
    Ben sadece isim verdim ama netten biraz araştırarak incelemelerini okumanı tavsiye ederim :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kızıl Nehirler
    Leyleklerin Uçuşu
    Siyah Kan
    Sinestezya

0|0
    0|0
  • empati..

0|0
    0|0
  • hakan günday ve haruki murakami'nin her kitabı olur en çok hangisi dersen kayra ve kinyas bide haşlanmış harikalar diyarı ve dünyanın sonu derim

0|0
    0|0
  • Dijital Kale / Dan Brown
    Da Vinci'nin Şifresi / Dan Brown
    Kurtlar İmparatorluğu / Jean Christophe Grange

0|0
    0|0
  • Halit Ertuğrul - Kendini Arayan Adam

0|0
    0|0
  • kafes icerisindeki hayat

0|0