Annemi ikna edemiyorum. Mantıklı ve gerçekçi yardımları olacak kimse var mı?

arkadaşlar benim bir kız arkadaşım var.. 18 yasında tecavüze ugramıs ve ben bunu o sölemeden öğrendim ve ayrıldım. anneme falan bir depresif anımda bunu anlattım.. şimdi tekrardan barışmak istiyorum çunku çok sevıyorum. ama annem kabul etmıyor.4 ay sonra askere gidicem. annemle konustum bu durumu sen istiyorsan devam et yasa ama benim rızam yok dedi. ki kızıda çok severdi. biraz zorlayınca flan hele bir 4 ay geçsin gerekirse gene oturur konusuruz dedi. Sizce bu süreçte annemi nasıl ikna edebilirim? yardımlarınızı bekliyorum tesekkürler...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Sonuçta bu durumda kizin hix bir suçu da günahı da yok. Annene bunu güzel bir dille anlatirsan, kendini o kizin yerine koymasini saglarsan bagrina basacaktir.. Yaralarini sarmasina yardimci ol, vebu acisini yüzüne vuracaksan hic düşünme onunla bir yola çıkmayı

0|0
    0|0
    • durumu anlattım. ama bn bir kere tiksindim bilmiyorum dedi. bnden bunu isteme dedi git evlen istiyorsan ama bndn fazla birşey bekleme diyor.. ve bnde köşeye sıkıştım kaldım

• Emin ol zamanla değişir bu düşüncesi. Yaa sonucta o kiz gunahsiz. Gidip kendi isteğiyle bisey yasamamiski.. bir serefszn hatasini ona mal etmek yanlis..

Kızlar Ne Diyor 3

• bence kızdan uzak dur. Anne oğul kızın hayatını daha da mahvetmeyin.

1|0
    0|1
  • Kiz arkadaşin tecavüze uğradi diye neden ayrildin? Cidden tam olarak sebep ne? Tecavüz nasil bir sebep olabiliyor anlamiyorum.

0|0
    0|0
    • çünkü ilk baş bana çok farklı bişe anlattı sonra doğruyu anlattı ve bunu bana o sölemedi bn öğrendim. evlilik planları içerisindeydik

• Sen nasil bir insansin bunun icin kizdan. mi ayrildin senin adamligina tukureyim ben bir darbede sen vur o kiza barisma o kizla bidaha ne yapacagin belli olmaz senin

1|0
    0|2
    • benim kızdan ayrılma sebebım bunu bana hiç sölememiş olmasıydı. bn bilmesem sölemeyecekti de ! önce anlamaya calıs sonra konus arkadaşım

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...