Aptal yerine konulmak?

Güvendiğiniz kişiler tarafından aptal, saf yerine konulduğunu hissetmek kadar çok kötü bir duygu daha var mıdır bilmiyorum. Düşünün ki karşınızdaki kişiler ki bu kişiler değer verip güvendiğiniz kişiler, arkanızdan iş çeviriyor, kendi menfaatleri için gizli gizli savaşıyorlar, siz de ortada asıl iş olan göze görünmeyen sıkıntılarla cebelleşiyorsunuz. Kimse üzerine almak istemiyor işi, ama siz o işle uğraşınca sesini çıkarmıyorlar. Sonra da sen iyi niyetlisin iyiliğini düşünüyoruz diyorlar. Daha açık yazamıyorum mide bulandırıcı bir durum değer verdiğin kişiler tarafından kullanılmak, iyi niyetlisin denip he yerine konulmak. Ne çok kötü insanlar var be. Kör müyüm görmüyor muyum, anlamıyor muyum niyetlerini sanıyorlar. Gözüme baka baka konuşuyorlar. Siz hiç aptal yerine konduğunuzu hissettiniz mi? Ne yaptınız böyle durumlarda? Uzaklaşıp kurtulmak istiyorum ben. Bir daha asla güvenmemek, samimi olmamak üzere.

0|0
1|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Aynen saçma layan insan çok

1|0
    0|0
  • ne yaptılar ki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir defa müsamaha gosterdin mi baslarlar kanini emmeye. Silkin ve sirtindan at boylelerini.

1|0
    0|0
    • Kesinlikle kurtulmak istiyorum böyle içten pazarlıklı karaktersiz kişilerden. Yine de gözümün içine baka baka senin iyiliğini istiyoruz, sen iyisin diyorlar ya. Halbuki sen canımsın, arkandan iş çeviriyoruz seni merdiven olarak kullanıyoruz diyorlar görüyorum yapılanları çünkü.

• Konusmak ister misin?

Yükleniyor...