Ezan dinmez bayrak inmez! Siz ne düşünüyorsunuz?

Ezan dinmez bayrak inmez!  Siz ne düşünüyorsunuz?
Bu soruyu nasıl olduğum hakkında birşeyler söyleyin diye paylasmadim sizinde tahmin ettiğiniz gibi. Terör olaylarının arttığı bu dönemde bağıra bağıra 'EZAN DİNMEZ BAYRAK İNMEZ ' demek istedim. Terörü ve teröristleri lanetliyorum. Şehitlerimiz içinde Allahtan rahmet diliyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Bu günlerde hepimiz mutsuzuz sanki..

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Rahatın battığı tek ülkeyiz sanırım. Koca "VATAN"da neyi paylaşamıyorlar anlamıyorum. En kısa zamanda gebermeleri dileğiyle...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• olması gerekini yazmışsın. inşallah bu sözlerden bir feyz alan olur...

1|0
    0|0
  • Bir savaş, bütün insanlar, Müslüman olmayan herkes bu insanlardan korksun diye. Yani Müslüman teröristtir. Müslüman'ın ilk vazifesi terörist olmaktır. Kafirler Müslümanlardan korkacaktır. Korkmadığı zaman Müslüman, Müslüman değildir.

0|0
    0|1
  • Allah razı olsun senden. Ayrıca mutsuz değilim mutluyum Allah inşallah şehitliği banada nasip eder niye mutsuz olayım çok güzel bir mertebe şehitlik

1|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun, inşallah

• Yaradana kurban seni

0|0
    0|0
  • doğru yoldasın ama bağırmadan kendi içinden söyle ki her zaman söyle

0|0
    0|0
  • Takiliyorum

0|0
    0|0
  • Direnişte bitmez bunu unutma

0|0
    0|0
    • Direniş derken, şu etekli molotoflu olan mı?

• Türk'ü kürtten ayırırsanız ne Türk kalır ne Kürt...
    Türk le Kürt birleşirse Çanakkale misali ne İngiliz kalır ne Fransız...
    Hepimiz bir yumruk olacak Allah'ın izniyle bu vatanda kanı bozuklardan temizlinecek

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...