Bana aynı cevap ile gelmeyin çünkü ciddi soruyorum?

Mesela osmanlıdan bu yana çok eşlilik olmuş yani o kadınlar ne hissediyordu zaten kimsenin umurunda değildi ama şu erkekler çok eş alırken nasıl rahat edebiliyordu hadi onu geçtim çok eşli ola birisi nasıl sevebilir? Yani bence öylesi sadece beden sever şimdi bana çıkıp erkek çok eşlidir demeyin erkek çok eşliyse niye kadınlarda çok aldatıyor erkeklerde çok aldatıyor yani anlamıyorum bir insan bir sürü kadını nasıl sevebilir hayvanların bile tek eşlisi varken?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim o zamanla bu zamanı nasıl aynı kefeye koyuyorsun. o zaman evlat verebilmek uğruna soyun devam edebilmesi uğruna yapılırdı bazı şeyler. şimdi böyle bir eksiklik varmıdır. Yok. e kültürde düzeyde değişti artık. adam savaşa giderdi 5 sene geri dönemezdi. 5 sene gittiği yerde yetim kalan kadınları kendilerine alırlardı. o zamanlar şimdiki gibi flört yoktu anam. kadınlarda zaten böyle adamları ararlardı. sen şuanla o zamanı kıyas yapıp kayış yakmaktasın yapma etme :)

0|0
    0|0
    • hayvanla neyi kıyaslıosun annamadım? yahu bir kediyi aynı anda sırayla kaç kedi mikiyor haberin varmı? niye sence biliomsn?

• Senin arap ülkelerinden falan haberin yok galiba

• kardeşim sanane arap ülkesinden. orda adam nikahına alıyor. burada ya da batıda nikahına almadan yapıyor. alanda verende razıysa seni niye geriyor bu durum. Ayrıca onlar o tarihteki kültürü yaşıyor hala. sen hep batılı olma ayağında ama değişen bşi yok. sadce evlenmeyin evlenmeden yapın felsefesini yaşatıyorlar adama :D

En İyi Kız Görüşü

• Sevgı oldugunu nerden cıkardın gozune hos gelenı adamlar es dıye almıslar kadinlar ıtıraz edemezdi taa o donemde o hayatı yasamak zorunda cunku

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• smdi soyle bir durum var. toplumda yazili olmayan sozlu kurallar vardir ve kimse bu kurallari sorgulama sadece itaat eder. o donemi goz onune alirsak bu normal bisi gbi goruluyordu yani evliligin dogal yasamin bir parcasi dolayisiyla bunun sevgiyle vs alakasi yok. t

0|0
    0|0
  • bence bu yaradılıştan geliyo erkekler birden fazla kadını sevebiliyo ama kadınlar sadece bir kişiyi sevebiliyo aldatmak farklı bir konu adriana lima bile aldatılabiliyosa bunun sevmekle bir alakası olmamalı

0|0
    0|0
  • erkeklerın rahat oldugnu nerden bılıosun dırdır cekmek kolaymı ya da onları beslemek her gece bırnın ıhtıyacını gıdermek vs

0|0
    0|0
  • O zamanlar erkeklerin büyük kısmı savaşlarda öldüğü içindir. Kalanlara da doğal olarak çak kız düşer. Sevme konusunda tabi adaletsizlik olacaktır. Birini sever diğerleri de cariye olur. Türkiyenin %80inin kız olduğunu düşünseydin anlardın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cok eslilik duygusal degil cinsel bir sey yani

0|0
    0|0
  • Erkek değil mi 1000 tane eşi olsa da doymaz bunlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...