Üniversite ortamı nasıl oluyo?

Ornegin unv 1 de kac yas aralari var cok buyuk ya da cok kucuk duran var mi unve gidenler bir baksaniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• o şansa değişir bilinmez ama inana bana yaşıtların fazla olacak :)
    Ortam kurmak senin elinde ama ilk haftalar kimseye güvenme zaten göreceksin zamanla olaylar olucak en yakın gözükenlerin arası bozulacak vs. Ortamını güzel seç sadece boş insanlardan dolu arkdaş çevresi edinme. Değişik insanlar olacak bunlardan en az 5 tanesi ile çok samimi olacaksın yahut 3 bu sayılar güzeldir :) değerini bil whatshap grupları kurulur oralarda aktif ol soru sor cevap ver :) Ama ilk 1ay cidden insanlara güvenme sen izleyici ol genelde.

1|0
    0|0
    • Tesekkur ederim :)

• sen minyonmuşun :D emin ol yer mantarı olan okadar kişi var ki onlar bile ezilmiyosa minyon birisi asla ezilmez :DS :D takma kafanı ohooo ne tipler var asdfg :D bizde o tiplerdeniz belki kim bilir :D ama güzel ya

• Belki bende yer mantariyimdir :S

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• 18-19 dan baslio 30 lara kdar var genelde bölume gore falan deisio ;)) 35 yasindakiyle sinif arkadaasi oluosn;)

0|0
    0|0
  • kızlar teklif ediyor

0|0
    0|0
  • liseye göre biraz daha rahat başkada bir olayı yok
    liseyi özledim :((

0|0
    0|0
  • bir zik yok abi

0|0
    0|0
  • Ben 19 yaşındaşım üni 1deyim ama genel olarak sınıfta 20yaş ve üstü daha çok kişi var, 19 ve 18 ler daha azınlık durumda

0|0
    0|0
    • Ya ben minyonum onlarin icinde eziklenirim yaa

• Yok ya korkmana gerek yok rahat ol

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...