Bu durumda sevenleri ayırmış mı oluyorum?

olayın üstünden çok geçti. en yakın arkadaşımın sevgilisiyle arası hep bir dengesizdi. kız ayrılmak istiyor çocukta bunu hep tehdit ediyordu. günümüz ilişkilerinde bunu çok görüyoruz ne yazık ki.. ama bunların olay şöyle gelişti...
ikisiyle de çok yakın arkadaşım ama kız olan benim en yakın arkadaşımdı ve herşeyimizi paylaşıyorduk biz. biliyordum sevgilisini bir yandan seviyordu ama bir yandan onun için çok fedakarlık yaptı ama çocuk hep kızın üstüne geldi. neyse kaç kere ayrılma noktasına geldiler bunlar ama tehditler kızı korkuttuğundan cesaret edemiyordu. sonunda arkadaşımın yanında ben vardım ona destek oldum korkma dedim. ve ayrılmayı düşünüyorsa gerçekten istiyorsa yapmasını söyledim. ve sonunda ayrıldılar. ama çocuk çok seviyordu gerçekten bazen üzülüyorum düşündükçe. ama sonra o tehditlerini de gerçekleştirdi. bunu görünce de iyi ki bitmiş öyle bir adamla olmazdı zaten diye düşünüyoruz arkadaşımla.
şimdi ince bir ayrıntı var.. ikiside birbirini severken basit bir olay yüzünden ayrıldılar. ve eğer ben orda kıza destek olmasaydım belki olmayacaktı bu ayrılık. çocuktan haberim yok ama kız mutlu şu an . kendimi düşündükçe acaba engel mi oldum bişeylere diye sorular sormaktan geri alamıyorum. çünkü ben mutsuzum. ilişkim berbat. hayatımda öyle. acaba bu yaptığım şey benim hayatımda böyle bir etki mi yarattı? yoksa alakası yok olacağı varmış olmuş ben vesile olmuşum, kendi hayatıma bu olayı bağlamam çok mu saçma?

0|0
1|0

En İyi Kız Görüşü

• kız şu an mutlu mu evet? Ona iyilik yaptın

1|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum ki bunu birinden duymak beni çok rahatlattı gerçekten teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...