Tavuk eti fakir yiyeceği midir?

bir tanıdığım twitterda aynen şöyle yazmış: 'tavuk etinin tadı diğer etler kadar güzel değildir. ucuz olduğu için tüketilir'

0|0
25|51

En İyi Erkek Görüşü

• Param yok diye tavuk sucuğu alıyorum. Fakirim tavuk tüketiyorum, önerme doğrudur.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Duyduğum en saçma şey... tavuk eti diğerlerine göre daha ekonomik olabilir ancak fakir yiyeceği gibi görülmesi saçma. Bunu yazan insanın beslenmeden haberi yok.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• saçmalık trilyonları olan tanıdığım tavuk döner yiyodu :D

adamın arabası bu www.motorlogy.com/.../Porsche-Panamera-4.jpg

artı oturduğu ev 4 trilyon , şimi bu adam fakir mi :D

2|0
    0|0
  • Yazıkkk.. işte herkeste beyin var ama kimisi çalışıyor kimi de çalışıyormuş gibi yapıyor. .

1|0
    0|0
  • Günlük et yiyen biriyim yanlış anlaşılmasın ailem zengin değil. Konuya gelecek olursak tavuk döneri daha çok seviyorum et döner yerken tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • Bilmem yiyiyorum.

0|0
    0|0
  • benim tavuk etini cok severim ama dönerini değil ızagarasını çok severim arkadaşın tavuk döner için söylemiştir ve gerçektende öyle 2,5 tl tavuk döner yanında ayran satılıyor fakir yiyeceği et döner ali ustada 15 tl civarında onunda demek istediği bu heralde ama tavuk kanat çıtır ızgarası on numara döneri harbiden kalitesiz

0|0
    0|0
  • Damak tadi tartisilmaz.

Fiyat etken olabilir ama sadece tavuk yiyenler fakir diyemeyiz

0|0
    0|0
  • Senin tanıdığın kafayı yemiş. Fakir yiyeceği olsa ne olur olmazsa ne olur. Nimet değil mi sonuçta.

0|0
    0|0
  • özellikle bir yemeğin fakir yemeği olduğunu düşünmüyorum her yemeğin ayrı bir tadı vardır böyle düşünen birileri varsa o nasıl kibirdir diye sorarım

0|0
    0|0
  • Kırmızı et sevmiyordur belki ya da gut olmak istemiyordur tavuk yiyordur ne alakası var saçmalama manyak mısın :D

0|0
    0|0
  • napalım 200 gram ete 50-100tl bayılıp yediğimizden bir bk anlamayalım mı? kahrolsun zamlar. :D zamcıklar bir düşürmüyorlar vergileri.

0|0
    0|0
  • Doğru bir sözdür bkz:soyasoslu tavuk

0|0
    0|0
  • aynen fakir işi nasıl yiyorsunuz onu

0|0
    3|0
  • yapmasını bilmiyorsa yemegi tavuk eti naapsın

0|0
    0|0
  • Alakası yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ya ben gayette seviyorum

0|0
    0|0
  • Az da olsa doğruluk payı olabilir. Ama ben tercih meselesi olduğunu ve damak tadı olduğunu düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ben kirmizi yemiyorum ben hep fakir miyim

0|0
    0|0
  • Evet fakir yiyeciğidir :@
    Onu yazan kişi yani tanıdığın kişi ne eti yiyor asıl ben onu merak ettim.

0|0
    0|0
  • O zaman fakirim ve musmutluyum:))

0|0
    0|0
  • fakir bulgura talim. Fakir de et diye bir kavram yok ki beyaz kırmızı diye ayırsın, hadi beyaz ete kulak aşinalığı var öteki hayallerinde anca. Orta kesim için soruyorsan tavuğun da seveni var, zevkler renkler meselesi.

0|0
    0|0
  • Tavuklu yemek yapip adini degistirince zengin yemegi oluyor ama

0|0
    0|0
  • Herkesin damak tadı ayrı ayrıca beyaz etten alacağın vitamin ve minerallerle kırmızı etin ki de farklı. Ayda 6 kilo kırmızı et yiyorum ama zengin falan değilim gayette orta geçimliyim yani.

0|0
    0|0
  • beyin fakir yiyeceği değil anlaşılan arkadaş hepsini yemiş bitirmiş

0|0
    0|0
  • Tavuk etindeki besin protein miktari herhangi bir diğer ette mevcut değildir.

0|0
    0|0
  • Fiyatı ucuz olduğu için tüketildiği doğru,
    Ancak dönerde tavuktan başka et sevmem.

0|0
    0|0
  • Ne alaka inek restorandami yemek yiyor? Ki herkes yiyor !!! Tavuklar da kasaptan pirzola yesin tavuğu yalnız aliagaoglu yiyebilir o zaman bu ne be☺☺☺☺

0|0
    0|0
  • tabi ki

0|0
    0|0
  • aslında evet kırmızı et daha leziz ama oda fena değil

0|0
    0|0
  • sen mangalda kanat yememişin anlaşılan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 24

• Ucuz olduğundan tüketilir genelde. Ama çok pahalı ve güzel pişirne yöntemleride mevcut. Ama fakir olan yee diye bişe yok.

0|0
    0|0
  • Ben zengin olsam dahi tavuk etinden vazgeçmem mükemmel bir şey ya.

0|0
    0|0
  • Yok daha neler.

0|0
    0|0
  • hem lezzetli hem ucuz bence. fırında tavuk favorim.

0|0
    0|0
  • Hiç de öyle değil bence. Gayet de güzel bir protein kaynağı ve de ucuz olması da cabası. Yaani kimisinin de parası vardır kırmızı et sevmiyordur. Böyle genellemeleri sevmiyorum

0|0
    0|0
  • olabilir, fakir yiyeceği olabilir, bunda bir yanlış görmüyorum.
    ama şu kadarını söyleyeyim, yapmasını bilmeyenin elinden de yenmez kolay kolay.
    ben çok güzel yaparım ayıptır söylemesi. elime sağlık. sık sık da yeriz.

0|0
    0|0
  • Kirmizi eti sadece koftede severim. Tavuk eti candir 😍 hem hafif hem leziz.. Halt yemiş senin o arkadasin

0|1
    0|0
  • O tanidigin da tavuk olduğuna gore o da çok tüketiliyordur. :-) :-)

0|0
    0|0
  • Of ne alaka önceden onu yemek bile lükslükmüş. Kim yazdı bunu Pelinsu mu?

0|0
    0|0
  • alakası yok aslında mesela ben pek kırmızı et yiyemem sonra midem bulanıyor

0|0
    0|0
  • Kirmizi et yemiyenler ne yicek herseyi maddiyat a döken cılgın türkler

0|0
    0|0
  • Aman banane guzel istr

0|0
    0|0
  • Tavuk eti fiyatı uygun olduğu için daha çok tercih edilir de sen bu başlığı yazarken utanmadın mı acaba? Allah nimetlerini yaratırken fakir zengin yiyeceği diye sınıflandırarak mı yarattı o nasıl bir sorudur ya

0|0
    0|0
    • Sınıflandıran ben değilim soru içerisinde başkasının dediğini paylaşıyorum

• Yani şimdi kuzu pirzola ile tavuk etinin tadı aynı olmaz tabi ki.

0|0
    0|0
  • Bence yanlış mesela hamburger yapan yerler olsun et değil tavuk söylerim istesem öbürünü almaz mıyım alirim tabi ama tercih meselesi

0|0
    0|0
  • Fakirim ama severim tavuk etini güzeldir :D

0|0
    0|0
  • Damak zevki farklıdır onu yazan kesin işkembe sever 😀😀

0|0
    0|0
  • Ne alaka davığı seviyoruz

0|0
    0|0
  • Tanıdığına selam söyle biraz tavuk eti yesin kendine gelsin

0|0
    0|0
  • Halt etmis o. zevk meselesi aldıgın lezzet yiyeceklerden

0|0
    0|0
  • tabi ki öyle :D

0|0
    1|1
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • hayır tabiki mesela ben sürekli beyaz et veya kırmızı et tüketemem çünkü her yemekte biri diğerinden daha iyi oluyor veya birden fazla yemek çeşidi var ve hepsini sevmiyorum sırf kırmızı et var diye bir yemeği yiyemem.

0|0
    0|0
  • tavuk diyince canım tavuk köftesi istedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...