Size bir kaç gün önce yaşanmış bir olayı anlatacam siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Bir kaç gün önce annem bim markete gitti ordan tuz makarna 1 lt'lik yağ aldı maddi dururumuz çok iyi olmayabilir ama allaha şükür yiyip içeriz annem kasada beklerken orda kapalı bir kadın vardı şık görünümlü havalı bir tipti ağzına kadae dolu arabasıyla anneme baktı yüzünü buruşturarak sesli olarak yazık diyip kafasını çevirdi arabasına baktı çok şükür çok şükür dedi annem mütevazi bir kadın olan bişeye bile benim var demez annem çok üzüldü eve gelir gelmez ağladı ne oldu diye sordum boşver dedi söylemedi şimdi söyledi çok üzüldüm şu an boğazım düğümlenmiş durumda annem böyle bişeyi hak etmiyordu arkadaşlar bu havalı kendini beğenmiş kişiler neden böyle neden durumu olmayanları küçük görür?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• İyi de bir yanlış anlaşılma var. O anki ihtiyaç onu gerektirir ve sadece eksik olanlari almışsınızdır. Bu sizin ekonomik durumunuza ait bir gösterge değildir ki. Kadın eğer öyle birşey dediyse alakasız bir konu için demiş olabilir. Hem dedi veya demedi madem böyle bir hadsizlik söz konusu ise başkasının hadsizliğine anneniz niye canını sıkıyor? Onun dediğiden ziyade annenizin buna can sıkıp aglaması daha acımasızca. Madem öyle oldu özellikle hiç değmeyecek bir insan için can sıkmaya gerek de yok.

0|0
    0|0
    • Abi yorumun için teşekürler sağol biz kiraciyız çok zengin değiliz yinede allaha şükürler olsun annem alışveriş yaparken süt yağ gerekliyse gidip alır gelir kadın gibi 500 lük alışveriş yapmayız o kadar durumumuz yok babam esnaf günlük çalışıyor anneme de 5 10 tl verir arada benim canım sıkıldı çünkü anneme üzüldüm annemi böyle aşağılamasına üzüldüm işte :(

• Tabiki üzülmenizi anlıyorum fakat sizin üzülmenizden ziyade annenizin bu olaya üzülmesi yersiz olmuş. Hiç gerek yok. Ha belki anneniz annelik hissiyatıyla yanınızda siz de olduğunuz için daha da etkilenmiştir bu durumdan. Önemli olan yeyip içtiğimiz, oturduğumuz evler kazandığımız para değil önemli olan elimizdekilerle mutlu olmak. Karnımız doyuyor mu varsın 8 çeşit peynirle değil de tek çeşit peynirle doysun. Baldo pirinç değil de kırık pirinç yiyelim. Bu toplumsal bir sorun ama bu asla utanılacak birşey değil. Siz annenize destek olursanız bu tür olaylardan daha az etkilenir. Nasıl destek sonuçta imkanları ölçüsünde elinden geleni yapıyor sizin için bu bakımdan aç değiliz açıkta değiliz yarının ne getireceği belli olmaz ona buna gözyaşı dökmemize gerek yok. Biz kendi yaşamımıza kendi mutluluğumuza bakalım deyip sizin geleceğinize dair olan endişelerinin hafiflemesine yardımcı olabilirsiniz. İnanın değmez hadlerinin aşan insanların lüzumsuz hareketlerine üzülmeye.

En İyi Kız Görüşü

• Kendi küçüklüğü, onlar herşeyin değerinin parayla ölçüldüğünu sanan insanlar! Üzülmesin annende sonuçta gireceğimiz gideceğimiz yer belli sonumuz toprak
    Onlar kendilerini kandırmaya devam etsinler

0|0
    0|0
    • Annemin elindekilere bakıyor önce sonra arabasına çok şükür çok şükür diyor sesli olarak annemin o anda gözleri doldu bişey diyemedi eve geldi ağladı :(

• Canını sıktığım için özür dilerim bende çok üzüldüm boğazım düğümlendi anlsttigindan beri annem makarna tuz almak ayıp değil :(

• Hayır asla özür dileme ya böyle dersen çok daha üzülürum bu dünyada almasa da ahirette alır o kadin cezasını kalp kirmak kadar kötü birşey yok bana göre

Erkekler Ne Diyor 8

• selam ismini bilmiyorum ama okudum yazını birşey söylemek istedim sana sadece sakin üzme kendini neden biliyormusun test bu sınav bir ornek inanmak sana kalmış... milyonlarca insanın kendi canını annesi babası ni feda edebileceği. Peygamberimiz sav birgün de 3 öğün yemek yememis bunu bir dusunsene gercekten ozgurce dusun sakin annenle o konuda konuşma onu mutlu edebilecek tek şey senin ona olan sevgindir ne mutlu sana !!! SAYGİLAR!!!

0|0
    0|0
    • Allah razı olsun abi guzwl şeyler yazmışsın dediklerine katılıyorum olumlu dünya bugün varız yarın yokuz o da bizde aynı yere gidecez insanları küçük görmek kibirli olmak günah annem makarna tuz yağ almıştı akşam makarna yapacaktı :(

• Kardeş dediğim gibi bak hicmi hiç utanma sakin ama sakin hatta bunları okuduktan sonra bu konuyu kapat soruyu da kaldır bilgisayarında kapat git ve annene sarıl ve ona onu çok sevdiğini soyle soyleki bu ona ayakta kalması için güç versin senin sevgin dır onu ayakta tutan... bütün alemlerin bütün kainatın varlığın yoklugun herşeyin tek sahibi tek hüküm sahibi tek kudret sahibi suphesiz yüce ALLAH TIR ALLAH hiç bir şeyi boşuna sebepsiz yaratmamamis buna ben sen senin ailende dahil annenin ellerinden opuyorum anne senin annen gibidir SAYGİLAR!!!😉😉

• kendileri kucuk olduklari icin benim icin onlar daha zavalli

0|0
    0|0
    • Annem çok üzüldü oturup ağladı hiç haketmiyor aslında kimde hak etmiyor durumu olmayanlar kendi isteğiyle fakir değil ki :(

• bak bakalim o parayi nasil kimin sirtindan kazanmis kazandigi kac kurusta helal var bizim cebimizde paramiz yok ama onurumuz var

• Haklısın yazık diye baktı yüzünü buruşturarak durumu iyi olmayanlar insan değil mi böyle davranması :(

• Insanlik icin, boyle biseyin dogru olmamasini umid ediyorum. Yok gercekten gercekse eger yaziklar olsun o kadina.

0|0
    0|0
    • Yemin ederim oldu o gün annem ağladı yok bişey dedi şimdi anlattı çok üzüldüm boğazım düğümlendi konuşamıyorum ağlamak istiyorum ama zor tutuyorum kendimi anneme bakarak yazık çok şükür çok şükür demesi çok koydu bana :(

• Aynen kadını dövsem anca rahatlarım

• Sakin olmaya calisin. Degmez ki hem.

• Çok enteresan annen bir şeyler deseydi çok iyi olacak dı

0|0
    0|0
    • Annem demez ki kavga etmez kimseyle sessiz biri haklısın keşke deseydi ben olsam derdim hatta doverdim annemi böyle aşağilamasına üzüldüm :(

• O gün makarna yapacaktık makarna aldı o gün ne gerekliyse onu alır günlük gibi gidip o kadın gibi 500 600 lük alışveriş yapamayız tabi :(

• Allah yardımcın olsun ne diyim bilemedim kimsenin hakkını yemeden geçiniyor uz normal bir hayat için çabalayan insanlarız yaşamak zorunda yız

• buzlu bademim bırıymıs demekkı caka satan

0|0
    0|0
  • Allah onun belasını versin bunun için yazık demişse.

0|0
    0|0
    • İnan ki şu an kadına küfür saydırmak istiyorum üzütüden boğazım düğümlendi edemiyorum yüzünü buruşturup yazık diyor anneme arabayi ağzına kadar doldurmuş tuz makarnaya bakıp yazık diyor :(

• Takma kardeşim. Allah öyle büyük ki ne yaptığını ne yapacağını bilemezsin o

• Allahından bulsun üzülme de anne de git sarıl annene

0|0
    0|0
  • sonradan gormedır o gerızekalı karı kesın kokten zengınler oyle yaomaz asla

0|0
    0|0
    • Kocasının parasıyla insanları aşağılıyor görmemiş makarna tuz almak ayıp değil ki :(

• İlk defa başına geliyor annemin daha önce hiç duymadım küçük görmek kibirli olmak dünyanın en kötü şeyi ben anneme üzüldüm onun ağlamasına sağolun beni birazda olsa içimi rahatlattiniz duyduğum dan beri çok üzüldüm :(

• sen gıt sımdı annenın gogsune daya basını ve anne ben senınle kuru ekmekle bıle cok mutluyum aldırma sen de sende onu tesellı et hadı. o karı gıbıler mutluluk parayla sanar ama emınım huzur bıle yoktur evınde

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...