Erkekler, Evet fark ne?

Mesela 120 kilo olan bir kiz birden 60 oluyor dehset biri. Haline geliyor yuzune bakmadiginiz yazmadiginiz kiza yazmanin anlami ne onceden niye yazmiyorsunuz simdi neden yaziyorsunuz ikise ayni insan ici ayni yani

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• 120 kilo olan kızı tercih ederim.
    Fiziksel görünüş takıntım yok.

Senin yazdığın durum, ikiyüzlülük, kişiliksizlik.
    Böylesi bir davranış; insanı insan olduğu için değil, tabiri caizse, eti budu için sevmek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• içi aynı ama dışı farklı.. şimdi hepimiz diyoruz dış güzellik önemli değil ama dışını beğenmediğimiz insanın içini sevmek de yetmiyor

0|0
    0|0
  • benim için sorun yok, sonuç olarak ona destek olarak, sevgi olsun hoşgörü olsun her türlü yardımda bulunabilirim. ama kesinlikle ALLAH'ın yarattığı kulu görünüşünden dolayı yargılamaya karşıyım. her ne kadar tipimden dolayı küçümsenmiş olsamda ben kimseye bana yapılanı yapamam :/

0|0
    0|0
  • 120 kilo iken kimse beni sevmiyor deyip 60 olunca neden sevenleri geri teper o sevenler kizin eski halini bilmedigi halde

0|0
    0|0
  • Erkeklerin %97 lik kısmı dış görünüşe bakmaktan içini göremiyolar ondan

0|0
    0|0
  • benim bir arkadasim vardi o da kiloluydu ama sonra biraz zayifladi degisti. ama sonra ne oldu? bu arkadas herkese trib atmaya basladi havalandi cunku zayifladigi icin. boyle insanlarda degisiyor bunu unutmayalim

0|0
    0|0
  • Insan dışını beğenmediği birinin içiyle ilgilenmiyor maalesef. Ete duyulan aşk yani. He bir de göbekli erkekle kimse konuşmazken kaslı erkeğe koşar kızlar onun gibi

0|0
    0|0
  • içi yakınlasınca yakadar dısı herkesı o yuzden ılk dısa bakılıp yaklasılıyorıcıde guzelse degme keyfımıze

0|0
    0|0
  • Çünkü her şey TİP. Sen daha anlamadın mı?

0|0
    0|0
  • aga lavuk yatağı düşünüyodur sadece ondan 120 ıken bakmaz 60 a çekilince hemen hoppala vede cuppala oluyodur :D başka bir nedeni yoktur bnce ;)

0|0
    0|0
  • böyle düşündüğüm için önem vermem görüntüye

0|0
    0|0
  • dogru ici aynida ama disi goze hitab ediyor

0|0
    0|0
  • Aynısını şu an ben gerçekleştiriyorum Tüp mide candır gerisi heyecan intikam soğuk yenen bir yemektir acıma yetime döner çakar dotune hiç bir kadına kolay kolay acımayacağım;)

0|0
    0|0
  • Haberdemi gordun bugun haberlerde oyle bir kız vardi

0|0
    0|0
  • Bende kilo takıntısı yok Allaha şükür. Doğumdan sonra hepsi standart kiloya geliyor zaten :D

0|0
    0|0
  • bir insanın dıs görünüş değil önemli olan kalpten gelen güzelliğidir mesela bazılarıda şişman kişileri sevmez her kişinin zevki kendine göredir

0|0
    0|0
  • bugatti ilede 200 km hızla gidebilirsin renaultlada

0|0
    0|0
  • Evet aynı şey erkekler için de geçerli sanırım

0|0
    0|0
  • kılolu bı bayanı kolay kolay kımse tercıh etmıo

0|0
    0|0
  • Fiziki işte ne farkı olcak