Erkeksi kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Delikanlı kız deriz ya hani böyle. Ama hemen gözünüzde küfreden, sigara içen kızlar canlanmasın. Onu kastedmiyorum. Narin değil, nazlı değil, süslü değil son derece sade.öyle aşk meşkle pek ilgilenmeyen, muhabbeti iyi falan, erkeklerle iyi anlaşan

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Helal olsun lan öyle kızlara var mı piyasada :D

0|0
    0|0
    • Ciddi misin gsjskdks ben öyleyim ve hiç sevgilim olmadi 😄

• Tabiki ciddiyim kardeşim ben insanlara cinsiyetsiz yaklaşan biriyim ve cinsiyetime göre muamele yapılmasını istemiyorum yani kızlarla arkadaş olmak istiyorum ama onların benden duygusal ya da fiziksel bir çıkarı , beklentisi ve ya isteği olmasın. Benimde olmadı ve kesin olarak sevgilicilik , flörte aşırı karşıyım ... Genel olarak kızların hepsinden uzak duruyorum işte bu durumdan dolayı 4-5 senedir de hiç kız arkadaşım yok.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• İtici buluyorum

0|0
    0|0
  • oyle bırı olsa keske cok ıstedım oyle onların sohbetı super olur kafa dengıdırler sert mızaclıdırlar genelde ama saglam dost olurlar

0|0
    0|0
  • @Leehavinn nazlı ve süslü olmasa sorun değil. Ama her erkek aşk arar.

0|0
    0|0
    • E ilişkiye kapalı değil tabiki.😄 Ben de öyle konuşuyorum ki sanki başkasi hdkslsl benim bahsettiğim şahıs 😄 Hani diğer kızlar kadar meraklı değilim ya da birçok kız gibi. Sevgilim olsa da farketmez olmasa da tabii hiç olmadi hskxnsn

• O zaman itici değilsinizdir :) Erkeksi kız deyince haliyle başka türlü akla geliyordur..

• Tarzim degil...

0|0
    0|0
  • Bence doğal olmaları daha ii

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...