Kahkaha atan kadınlarla ne sorununuz var?

Bu sitede birinin "etek gidiyorsa ve kahkaha atıyorsa kesin yoludur" dediğine tanık oldum az önce, hem de bu kişi bir kadın!

Etek yorumu bile saçmayken neyse diyip görmezden geldim.

Yav kahkahanın nesi batıyor? Ne sorununuz var insanların eğlenmesi ve mutlu olmasıyla? Ne öldü içinizde?

Güncellemeler:
Güncel

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhundaki oroospuyu bastirip, iclerine muhafazakarligi yerlestirme cabasinda olan kadinlarin yorumu bu. Halbuki cok ister kahkaha atip etek giymeyi, bunu yapamadigi icin de diger bedenlerin herşeyi batar bu tiplere.

1|0
    0|0
    • Deli oluyorum ya bunun gibileri gördükçe. O kadar korkunç ve kısıtlayıcı bir ortamda büyümüşler güzel ve masum şeyleri bile saçma sapan yorumluyorlar. Ataerkil sistemden kurtulamama sebebimiz bu ruh hastaları hep.

• Kesinlikle

Erkekler Ne Diyor 7

• Anasıda öyle diyormuşda zamanında bir kalıp hacı şakire gitmiş. Töbe töbe... Daha fazla yazamıcam çok sibirlendirdi beni şimdi onu söyleyen kafasız...

1|0
    0|0
  • hiçbir sorunum yok.

1|0
    0|0
  • Yanlis knk oyle bisey yok

1|0
    0|0
  • onu diyen neler neler yapıyordur kesin

2|0
    0|0
  • gereksizin teki işte kıskançlıktan çatlıyor mutlu birisini görünce takılma sen bunlara.

1|0
    0|0
  • kahkahaninda adabi var yirtilir gibi kahkaha atilmaz o acidan soylemistir

0|0
    1|0
  • Sesi rahatsiz ediyor onun sesini duymak zorundamiyim?

0|0
    1|0
    • Gülme sesinin nesinden rahatsız olabilirsin ya? Ben gülen birini görünce onun adına seviniyorum mutlu olduğu için, ne biçim insanlarsınız?

• Sesinin tonunu ayarlasin daha bugun cafede gurultulu guluyorlar diye 5 kisilik grubu attirdim. Kimsenin sizin gulmenize lafi yok ama kimseyi rahatsizda edemezsiniz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...