Başka Çare Yoksa! #Kavga Eder misiniz?

Başka Çare Yoksa! #Kavga Eder misiniz?

İki Kişinin Birbirlerini Fiziksel Ya da Sözel Olarak Alt Etmek İçin Yaptıkları Eylemler Bütünüdür.

#Bkz. Çatışmak, Tartışmak, Savaşmak Vb.

Bazılarının Arkadaş, Kardeş Ya da Sevgili! Sevgisine Güvenmediği İnsanlarla Girmedikleri Durumdur. #YaBirDahaBarışmazsaBenimle?

En #Mantıklısı İnsanın Kendisiyle Yaptığı Durumdur.

#Bkz. Benim Yapmaktan Hiç Çekinmediğim Durumdur.

#Bkz. (Kendimi Bildiğimden Beri Doğru Olduğuna İnandığım Gerçekler İçin Kendim Dahil, Herkesle Kavga Ettim. Kavga Etmeye Devam Ediyorum ve Yaşadığım Sürece de Kavga Etmeye Devam Edeceğim.)

Erkeğin İhtiyacıdır Erkeğe Erkek Olduğunu Hissettiren Yegane Eylemdir #Kavga.

Memlekette Delikanlı Popülasyonu Gayet Yüksektir! 1 vs 10'unuda Görülmüştür..

#Kavga'nın En Ateşlisi #Trafik'te Görülebilir.

Ülkemiz de #Beyzbol Sopasının Hatta ve Hatta Çeliklerinin Amacının Dışında Kullanıldığı Bilinmektedir.

Her Arabada Genelde Bir #HAYDAR Ya da Sağlam Bir #Sopa Yine #Beyzbol Sopası Vb. Yaralamaya ve Ölüme Sebep Verebilecek Birçok Ekipman Bulunmaktadır.

#SerKan1923

@mehcab @aerolite @CeyCess @HalidBinVelid @Hüzün_Kovan_Kuşu @NeOlsun55insonu @pilav_ustu_az_kuru_2 @Sonra_danGurme @turgay2 @TürkErkeğii @UntilTheGrave

@adıyook @Alooğ @Asmalı-mescit @ayfonuolmayangörl @benaslındayoğumm @Kızılcıkk @minik_şirine @RenkliRuya

• Hiç Korkmam Direkt Dalarım.
    48% (13)46% (11)47% (24)Oy Ver
  • Lavuk As Yapmıyorsa Afaroz Ederim Bilader.. (İzmitçe: Lavuk Sesini Kesmiyorsa Döverim.)
    7% (2)17% (4)12% (6)Oy Ver
  • Bende Korkmam Ama Kavga Etmemek İçin Sonuna Kadar Mücadele Ederim.
    30% (8)21% (5)25% (13)Oy Ver
  • Hap Olmaktansa Kayarım Bilader.. (İzmitçe: Dayak Yiyeceğime Kaçarım.)
    0% (0)4% (1)2% (1)Oy Ver
  • Kavga Etmeyin Evladım Kavga Çözüm Değil. Korkuyorsam.. Olayım..
    15% (4)12% (3)14% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

• Mesleğim gereği affetmem dalarım.
    Bana dokunmayan yılan bin yaşasın.

2|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bize karışan olmazsa özünde sakin adamlarız :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gerektiği her durumda sözlü fiziksel gelişine vururum..

Çünkü öncesine uyarmisimdir. . Aptal insanlara tahammülüm yok. Kadın erkek farketmez.. Sabırlı bir insan değilim.

0|1
    0|0
  • Korkmam, ama ben şiddeti savunan bir insan değilim, laflarımla döverim insanı. Anlamıyorsa da döverim ama yalan değil.

0|1
    1|0
  • kavganin her turlusune karsiyim. lakin bazen unsanda sabir birakmiyorlar. adabimca cok edebimi bozmadan cevap vermisligim mevcuttur.

0|1
    1|0
  • korkağım ben

0|1
    0|0
  • Sözel olarak kavga edemem ama fazla sınırım bozulursa fiziksel girebilirm belli olmaz eğer o derece biseyse

0|0
    0|0
  • Kavga etmem ben.

0|1
    0|0
  • Her türlü kavga ederim ki ben yarım saatliğine dışarı çıkayım en az tanımadığım 5 kişiyle tartışırım her türlü sorun çıkarırım şu an düşündümde çok sorunlu birisiyim yaa bu yüzden başıma gelmeyen bela kalmadı ama sorsan pişman değilim 😄

0|1
    0|0
  • Cok ettim😀

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Daha önce hiç kavga edemedim yani nasip olmadı 😂
    Ama ikinci gif de ki gibi olsa büyük zevkle ederim 😂

0|1
    0|0
  • Yani yüzde yüz haklı olduğum taktirde ve birde karşıda ki birinci sınıf hayvansa ehh yani..

0|1
    0|0
  • E dedim o daha kibar geldi

0|1
    0|0
  • kavgaya girmemek korkaklik degil gercek cesaret sabir gosterebilmektir

0|2
    0|0
  • B dedim

0|1
    0|0
  • sabır sınırım var ve genelde tercih etmem ama yapacak birşey yoksa

0|1
    0|0
  • Evet sınırı geçerse kavga ederim. Ama o tür insanlardan uzak olduğumdan, yani hoşlanmadığım şeyleri yapan arkadaşım olmadığı için öyle ciddi kavga ettiğim yoktur.

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin her zaman kavgaya hazır olmalı.. Ve aslında bana göre kızlar da öyle olmalılar.. Bütün yollar tükendiğinde fiziksel üstünlük kazananı belirler.

0|0
    0|0
  • kendimi savunurum genelde sonrada polise ihbar ederim savcılık mahkeme falan ama bazı durumlarda polis veya savcılık hiçbir şey yapmaz biliyorum o zaman sadece adaleti sağlamaya çalışırım

0|0
    0|0
  • muay thaici olmam ve psikoloji okumamın etkisiyle yerine göre konuşur çözer yerine göre hastanelik ederim çok seviyorum bu işi

0|0
    0|0
  • 1 numara yalın takılıyor. 2 numara benim yolda yürüdüğüm tekniği yapmış yuh ona

0|0
    0|0
  • çabuk sinirlenirim ama kavgayı ben başlatmam başlatan olursa sağdan soldan yumruk gelir

0|0
    0|0
Yükleniyor...