Hayatınızdaki dönüm noktaları nelerdir?

Herkesin hayatında bir dönüm noktası vardır elbet. Bir olay, Bir kişi ile hayatınız komple değişmiş bile olabilir.. Böyle bir olayınız var mı?

Güncellemeler:
Güncel..

0|0
7|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İlk askeri okulu birakisim olmali.. sene 1992
    Sonra askerligim1997(licede yaptim)
    Sonra 1999 en buyuk aski yasadim ayni zamanda trafik kazasi gecirdim (arkadasimi kaybettim)
    Sonra 2007 evliligim..2008 baba olusum
    2014 ayriligim..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayatımdaki en önemli dönüm noktası sevdiğim insanın hayatını kaybetmesiydi... o günden bu yana hayat benim için çok farklı.

0|1
    0|0
    • Bilirim o durumu 😊 hayat farklilasir farkli gozlukle bakarsin hayata..

• Var ama anlatmıycam

0|1
    0|0
  • 10 yıllık ilişkim, tüm hayallerim planlarım onunlaydi, ayrıldık ve hayatım tamamen degisti

0|1
    0|0
    • Gerçekten zor.. 12 yıllık ilişkim zorunlu nedenler ile son bulduğunda ben de sudan çıkmış balığa dönmüştüm..

• Hayir olmadi daha bekliyorum

0|1
    0|0
    • Umarim iyi yönde olur bu nokta 😊

• ünivi kazanmam

0|1
    0|0
    • Tebrik ederim. Umarım hayatında daha da büyük başarılar yakalarsın :)

• Sağol

• Yok bnce

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anneannemin vefatı.

0|1
    0|0
  • Öyle bir nokta yok.

0|1
    0|0
  • Adana'nın kurtuluşu.

0|1
    0|0
  • geçen 6 ay gemileri yaktım

0|1
    0|0
  • var ama şimdi biraz anlamsız geliyo :)

0|1
    0|0
  • arkadaşımla beş dk önce sigara içerken beş dk sonra kucağımda olması sonrasında hayatı siklemedim zaten niye umursayayım ucunda ölüm olduktan sonra

0|0
    0|0
  • Lgs sınavına tam bir sene çalışmam ve mimarlığı kazanmam.

0|0
    0|0
  • İlkokul 4te taekwando'ya babamin yazdırması; hem fit oldum hem özgüvenim yerine geldi.

6. sınıfta ingilizce kursuna yazdirmasi babamin beni; ingilizce öğretmeni oldum geçen yıl.

Babamın erken yaşta bana saç şekillendirici parfüm vs vs alıp bizzat getirip göstermesi kullanimini, hiç bakimsiz olmadim. Cunku ilk elden bunun onemli oldugunu ogrendim.

Yine babamin; üniversiteye gittiğimde tüm tercihleri bana bırakıp; elinden gelen parasal ve manevi destegi gosterip ardina dahi bakmamasi; ben böyle guveni kimseden almadim, bambaska bir insan yapti bu beni.

Geçenlerde hamd olsun namaza başlamam; üzerimdeki yük "hafifledi"; darısı isteyen herkese :)

Hayatimin son bir dönüm noktası kaldı; Allah korkusu olan, tesettürlü ve de aşkla dolu biri çalarsa kalbimi, işte o zaman tamam olurum <3

1|1
    0|0
    • Baban saygı duyulacak bir insan.. onu taktir ettim :) Bu kadar hassas düşünen babalar da varmış demekki. çok sevindim senin adına.. Umarım her zaman böyle güzel devam eder hayatın :)

• Allah razı olsun; gerçekten onların desteğini her düşündüğümde layık olabiliyor muyum diye utanıyorum. Umarım onlara sağlam bir aile kurarak hedeflediğim saadet yaşatabilirim :)

Tek derdim, onları bir nebze olsun mutlu edebilmek; neler yapmadılar ki benim için, Allah herkese nasip etsin aile desteğini ve bu huzuru...

• @lilaninmavisi teşekkür ederim :) Ben gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum onlara sahip olmakla.

Yükleniyor...