Üst komşumun Allah belasını versin :) ?

Yav arkadaşlar ben artık kafayı yedim evi başıma yıkacaklar yahu ne edep var ne haya var karısı Nermin abla tam cazgır karı adamı sürekli dövüyo geçen annesi geldi2 bir olup ortalığı yıktılar geceleri saat 4 lere 5 lere kadar savaşıyorlar midem bulanıyo yaşım 19 tek yaşıyorum üniversite için birde her sabah kocası ile asansörde karşılaşıyoruz. Nermin abla dediğim kişi beni kapıcı yaptı yok şekerim müsaitsen ablana şu al yok bunu yok şarj aletin var mı yumurta tuz süt ya detarjan bile istedi kafayı yedim birde aman allahım nasıl dedikoducu pislik çok kötü allahın belası birşey bu anlatamam size bunlarla konuşursam sizce kadın dövermi beni ne yapmalıyım?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Aman dikkat et bence 😂

0|1
    0|0
  • Bizim de alt komşu oyle ya hic kil hakki nedir bilmiyolar ahirette öcümüzü alcaz knka

0|1
    0|0
    • Kul olcak o

• Bu benim için çok önemli teşekkür ederim

• Tınlama evinden çıkma

0|0
    0|0
  • Ahahah Ah kıyamam sana

0|1
    0|0
    • :( :( :( :(

• Yazık sana ya çok üzüldüm Bir den haline

• Teşekkür ederim bacım ben işin gırgırındayım olaylar gerçek ama insanların kalplerini kıracak kadar değerli biri olduğumu düşünmüyorum. Büyüğüm olduğu için susuyorum. Ben böyle gördüm..

• Ahahah allah sabır versin

0|1
    0|0
    • sağol ya

• Yok be açmazsin kapıyı sende

• Polisi ararsın gece 24 di geçtikten sonra rahatsız edicek ses çıkarmak yasak

Erkekler Ne Diyor 4

• Bizimde ust komsu oyle sabahin korunde son ses muzik aciyorlar belasini s.. lerim

0|1
    0|0
  • belki sana yazılıo dostum

0|1
    0|0
  • Saglam tokmaklaman lazim bir kadin tatmin olmayinca hircinlasir

0|1
    0|0
  • bu nermin adamı hapise koyar

0|0
    0|0
Yükleniyor...