Eski arkadaşım benimle twitter'da dalga geçiyor ne yapmalıyım?

Çok yakın bir kız arkadaşım vardı yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi bir sebepten ötürü onunla görüşmeyi kestim. Geçenlerde twitterına denk geldim çok takipçisi vardı benim fotoğraflarımı ve prıfil resmimin fotoğrafını çekip twitter atıp ileri geri şeyler yazıp resmen dalga geçiyordu. Bunu en yakın arkadaşıma söyledim onun evini arayıp annesiyle konuştu o da twitter hesabını kapattı. Bende facebook kapattım. İnstagram Twitter hesaplarımı kilitleyip kendi resmimi kaldırdım. Hatta wats up bile profil resmimi kaldırdım. Ama bilgisyarında hala benim fotoğraflarım var. Psikolojisi bozuk tedavi görüyor. Bu yüzden ona nasıl uyarıyım da tekrar yapmasın böyle birşeyi. Onu tanıyorsam yine hesap açıp aynı şeyi yapar resmen kafayı takmış bana.

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Durum ciddilesirse savciliga bilr gidebilirsin bence

0|0
    0|0
  • annesiyle bu durumu görüş sonrada git polise bildir araştır bunların cezası oluyor

0|0
    0|0
  • bir daha tekrarlanırsa ekran fotosu çek kanıt olsun elinde polis mi savcılık mı artık şikayet et mahkemeyle uğraşmak istemeyebilirsin ama sonra geri çekersin olmadı korksun biraz da tekrarlamasın psikolojisinin bozuk olup tedavi görmesi haklı çıkarmaz onu acımaya da gerek yok davranışlarının sonuçlarına katlanması lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...