Detayli falima bakan olur mu rica etsem?

Detayli falima bakan olur mu rica etsem??

Gercek manada bakarmisiniz falima detayli sekildee birz ihtiyacim var daa lutfennn?😳😳😳

Güncellemeler:
Kimseee yokmuuu lutfe baksanizzz yaaa ^·^
Eyy ahaliii su falima baksaniz bende bakicam bana bakana soz veriyormmmm😥😥😥

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• falında kalbın yıne bır takım sıntılar ve aklında sorular ıle cıkmış kalbın kapalı bıraz bu demekkı sen yıne bır şeylere sıkılmışsın ılk resımde kalabalık bır yerdesın hepınız ayaktasınız bır şeyler konuşuyorsun sen daha fazla kışı ıle konuşuyorsun sankı bır şeylerı cozmeye calışıyorsun gayret edıyorsun ayrıca bır erkek var bırde kafa kafa verıp bu sorunları beraber cozmeye ugrasıyorsunuz bır tane bıraz koca kafalı bırı var bu sankı engel zorluk cıkartıyor karsına dıkılmış yıne falda senın ılk resımde fıncanın dıbınde bır cıft sana bakan göz var ıyı degıl bu yanı bazı ınsanlar vardır baskalarının huzurunu mutlulugunu bozup zevk alırlar kıskanc kışıler bu onlardan ışte ama sen gercekten ozguvenlı ve ne yaptıgını bılen guclu bır kızzzsın evet zaman zaman duygusal boşluklara duşuyorsun sankı bu dunyada yanlız kaldım dıyorsun ama cabuk atlatıyorsun sen bunu her şeyı kafana takma rıca edıyorum senden cok ayrıntıcısın bırde sana yapılan ıyılık olsun kotuluk asla unutmuyorsun ama bak 2 ayın sonuna dogru hanenıze yıldız gelıyor ay doguyor ışlerın nasıl daha guzel olacak yanı hayatın cok guzel olacagın doneme gıreceksın ALLLAH nasıp ederse bana mutlaka yaz olurmu guzel gunler oldugunu her şey hakkında hayırlı olur ınşalllah

1|0
    0|0
    • Peki o cocukla ilgili birsey demediniz unutmusmu beni?@parsksk

• @parsksk teskkr ederm benn atamdm mesaj gene iyi geclr

• sagol sanada ıyı geceler

Erkekler Ne Diyor 3

• merhaba bu ne zaman

1|0
    0|0
  • Falda yuzde yuzz snuc veririm

0|0
    0|0