Hayat Neden bukadar Acımasız? (RESİMLİ)?

Şu fotoğraf lara baktığımda duygulanmayan yoktur herhalde. İnsanın içinden hiç birşey demek gelmiyorya bazen bu anlardan bir tanesi sanırım
Hayat Neden bukadar Acımasız? (RESİMLİ)?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• keske hepsine yardim edebilsem :((

1|1
    0|0
    • Devlet Suriye lilere bakıcağına önceliği bizim millete verse keşke

• katilmiyorum oncesi sonrasi yok kotu durumda olana ilk mudahale yapilmali hangi irktan olursa olsun

• valla hiç kusura bakmayın benim öğrencilerim aldığı burs 100 200 tl iken Suriyeli biri beleşten istrdiği okula ve 1200 tl Alacağı burs parası bu olmaz

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle fakat bundan yararlananlar da var. Bizim burada bir çocuk var her zaman gelmez her gün dezgahına başka yerlere atar.

O teraziyi bilerek kırar başına gelen insanlar 5-10 lira harçlık verir. Sonra onu toplar başka yere döker başka yerde ağlamış numarası yapar.

0|1
    0|0
    • Çocuk aklı onu ona öğreten elbet birileri vardır o yaşamı kendi seçmedi çünkü

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatın ya. Kıyamet kopsa da kurtulsa millet.

0|1
    0|0
    • Aynen öyle çünkü yasanmaz bir hal alıyor dünya

• küfür ettim ya diye çıkmış. Otomatik yapanların ak.

• Farkındayım😊😄

• Hem de nasıl..

0|1
    0|0
  • Hayat herkesin yüzüne gülmüyor işte 😔😔

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• "Şu fotoğraflara baktığında duygulanmayan yoktur herhalde" demişsin ama bunların sorumlusu da insanların ta kendisi. O yüzden bu fotoğraflara bakıp üzülmeyen, umursamayan binlerce insan vardır.

0|1
    0|0
  • Başka ülkeler 50 yıl önce Aya çıkmayı konuşuyordu biz sakız orucu bozar mı?
    Başka ülkeler şimdi Mars'a nasıl koloni kurarız diye konuşuyor biz hala sakız orucu bozar mı?
    Biz hala bazı şeylerde takılıp kalırsak ne ülke zenginleşir ne ilerleyebiliriz ne de insanlar mutlu olur, çocuklar hayatını okulunu bırakır daha 10-12 yaşında çalışmaya başlarlar. Kimileri de başka çocukların eğlencesine bakar "keşke benim de olsa" diye düşünür.

0|1
    0|0
    • Çok doğru. Bu ülkeyi ileri taşıycak fikirler ileri sürüldüğünde önde dinde yeri var mı diye sorulur yoksa dinsiz sin komünist sin

• aslında insanlar acımasız

0|1
    0|0
  • Bu dünyada adalet yok

0|1
    0|0
Yükleniyor...