Maddi durumu sizden düşük olan bir kadınla sevgili olur musunuz?

Diyelim ki sizin maddi durumumuz epey iyi birlikte olduğunuz bayanın ise size göre baya düşük sizin için sorun olur mu ilişkinizi evliliğe taşır mısınız?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• toplumda normal deger gorenı de bu degıl mı? ıkıde bı mıllet karınız sızden cok kazanırsa sorun olur demıyor mu? bır turlu anlayamamısmdır su para merakını?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Maddi durum ilişki de neden bu kadar önemli anlamıyorum. İki tarafta ilk önce kendisi için çalışmalı benim fikrim bu. Evlenildiği zaman maaşlar ortak bir yerde toplanmalı harcamalar o parayla yapılmalı bu sayede iki tarafında eve katkısı olur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç olmasada sorun olmaz

1|0
    0|0
  • olurum tabi ki böyle bir şey sorun edilir mi?

0|0
    0|0
  • Sprun olmaz

0|0
    0|0
  • Evet yüksek olmasın yeter.

0|0
    0|0
  • genelde öyle olmuyo mu zaten asıl bu kompleksin kızlarda olduğunu görüyorum kızlar her zaman kendinde daha zengin erkek istiyo

0|0
    0|0
  • Olurum hatta evlenirim.
    Olması gereken o zaten kadın maddi durum olarak erkekten üstünse erkek aşırı rahatsızlık duyar o ilişkiden.

0|0
    0|0
  • para, ya allah gibi tapanlar, ı anlamadım hiç makul bir çatı atında buluşursun olur.

0|0
    0|0
  • olurum niye olmiyim

0|0
    0|0
  • onun parası beni ilgilendirmez sonuçta benım soyadımı alıcak evime gelcek aileme karışcak önemlisi benim param

0|0
    0|0
  • Neden sorun olsun. ben parasına değil ona aşık olmuşum

0|0
    0|0
  • Olurum neden olmayımki

0|0
    0|0
  • Tabiki de olurum Kadının maddi durumunun benimkinden düşük olması daha iyi olur hesapları ben öderim kadın ödemeye çalışırsa çok zoruma gider :)

1|0
    0|0
    • Tesekkürler

• Ahaha sevdiğim biri yok öylesine sordum

• hehehe :) iyi ozaman :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Kadınla sevgili olmam bir kere erkeklerden hoşlanıyorum.

0|0
    1|0
  • 1) KADINLAR KENDİNDEN HEP BİR TIK ÜSTÜN ERKEK İSTER

2) EPER BU DURUMUN TERSİ OLURSA VEYA EŞİTLİK GİBİ BİR DURUM VARSA ERKEKTE AŞAĞLIK KOMPLEKSİ BAŞLAR

0|0
    0|0
Yükleniyor...