Şimdi ben bu çocuğu nasıl tavlarım?

benim görüştüğüm bir çocuk var daha doğrusu ehliyet alırken direksiyon hocamdı o zaman tavlamıştım bişeyler yaşadık felan sonra araya zaman girdi bir kaç ay sonra takrar görüşmeye başladık ben sevgilimden ayrıldım falan filan ama o sevgili olmak istemiyo bana değer verdiğini de biliyorum özlediğini de biliyorum ama sanırım korkuları var buluştuğumuzda ilişkiye giriyoruz sohbet ediyorz şakalaşıyoruz felan hatta geçen gün uyudum ben o da tv izliyodu üşümüşüm sanırm geldi ben uyku sersemiyken tişortunu giydirdi bana üstümü örttü klimayı açtı alnımdan öptü sarıldı öyle yattık felan ama ayrılınca arayıp sormaz pek nasıl bağlıcam ben bunu kendime
namus bekçiliği yapacaklar yazmasın lütfen sadece soruya cevap verin

Güncellemeler:
güncelllllllllll

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• bağlanma var zaten seks partneri olmuşsunuz ama sen kalasik ilişki düşünüyorsan o iş olmaz.

0|0
    0|0
    • partnerlikte duygu olmuyo ama onun bana karşı boş olmadığından adım gibi eminim benden kopamıyor istediği sadece seks olsa gider başkasıyla da yapar

• o biraz uyuz egoistin teki gıcık şey ya ama severim tatlı çocuk :D :D

• anlaşıldı anlaşıldı bizim muhbbet uzayacak senin iyi bir aklı verilmeye ve yönlendirmeye ihtiyacın var ya mesaj at level 1 sen de takip adam gibi konuşalım şu konuyu yoksa sen oğlan oğlan diye diye kendini harap edeceksin :D

En İyi Kız Görüşü

• Baglayamazsin. Bunun icin bir sebep birakmamissin ki? Cocuk baglanmadan da seninle olmak istedigi gibi. Daha baglanip ne yapsin😄

0|0
    0|0
    • benden vazgeçemiyo istediği sadece seks olsa gider başkasıyla da yapar bana karşı boş değil biliyorum ama nasıl tavlayacağımı bilmiyorum

• Bak yanlis anlama namus bekciligi flnda yapmiyorum ama sen sevgilin olmayan biriyle bunlari yasiyorsan o senle sevgili olmaz. Hani sevgili olunca kazanacagi bisi yok, zaten hersey suanda elinde.

• onun düşüncesi farklı biraz ben sormuştum evleneceğim kadının tecrübeli olmasını isterim bile demişti

Erkekler Ne Diyor 1

• çocuk farkındaysa böyle basit olduğunun hiç uğraşma kendini yamayamassın

0|0
    1|0
    • neye göre beni basit gördün ilişkiye girdiğim için mi :D sev evleneceğin kadını bakire zannedeceksinya bende buna üzülüyorum :D

• alkışş :D :D

• :) sağol sağol sağol hayat bu işte bazen layığını bulduğun işlerde oluyo

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...