Kızlar, babalarınızla aşklarınızı neden başkalarının gözüne soka soka yaşıyorsunuz? Olmayanları hiç düşünmüyor musunuz?

Kızlar, babalarınızla aşklarınızı neden başkalarının gözüne soka soka yaşıyorsunuz? Olmayanları hiç düşünmüyor musunuz? Sizi kıskandığım kadar, kimseyi kıskanmadım ben...

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• Olanlar da var ama kıymet bilmeyenleri de unutmayalım. İnşallah bir gün eksik kalan bu yanını eşin tamamlar. Dileğim bu.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende , anlıyorum seni :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• öncelikle aile baskadır kimse yerini tutamaz erkeklerin aileye olan duygusu farklıdır kızların aileye olan duygusu farklıdır kız tarafı tabikide babasına cok düskün olurlar

1|0
    0|0
  • Kimsenin , senin ne yaşadığınla ilgili umursadığı bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Babalariyla olan asklarinimi kiskaniyorsun? Are you ciddi?

1|0
    1|0
  • hadi yaa üzüldüm şimdi :/

1|0
    0|0
  • Bu karı milleti böyledir...

1|0
    1|0
  • Sende evlenince bir insanın baba olmasını sağla ve o aşkı yaşa ;)

0|0
    1|1
  • Prensesler gıbı hemde (:

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Babamı özledim

1|0
    0|0
  • Kesinlikle katılıyorum ya 😢

1|0
    0|0
  • Ve ben en cok babasiyla el ele dolasan kizlari kiskandim..

2|0
    0|0
  • Düşünmeden aşkımı yaşıyorum. İçinde bir burukluk var değil mi? Benim babam senin de baban olur sorun değil :DD

1|0
    4|1
  • Bende anneme cok seviyorum bir laf gecerse bunu dile getiririm , benimde babam yok ama bir o adami oldurmek isteyen ve hatta bu paylasimi gormesem baydir aklima gelmedgini fark etmicek kadr umursamiyan bir ben miyim?

0|0
    0|0
  • babamla anlasamadıgım ıcın oyle bır durumum olmadı hıc :)

0|0
    0|0
  • annenle aran nasıl?

0|0
    0|0
    • Neden gerçek ismimi, resmimi vs vermeden buraya üye oldum sanıyorsun? Etrafıma zaafımı göstermeyip, içimi burada dökebilmek için.

• birine özelden yaz dertleş ama bu şekilde değil. kınamıyorum seni iyiliğin için söylüyorum. aşağıdaki bazı dengesiz acımasızlıkları benm canımı yakarken seni düşünemiyorum bile bunlara böyle insan kılıklı yaratıklara fırsat verme lütfen

• Olsun her şekil sevsinler. Yeter ki sevsinler sonra pişman olmasınlar. Kaybedince keşke demesinler. Varsın biz kıskanalım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...