Zengin Bir Kizla Evlenmek Zor mudur?

Selam.. Sorum beylere..
Oldukca varlikli, belli bir satatu sahibi olup ilk basta sizinle bunu paylasmayan bir kiz arkadasiniz var.. Evlenme karari aldiginiz zaman siz bu gercegi ogreniyorsunuz..
Evleneceginiz kiz cok varlikli.. Aile yasantisi cok luks.. Siz ise orta duzey ne cok zengin ne cok fakirsiniz.. Normal bir Anadolu Gencisiniz..
Bu durum sizi rahatsizeder mi?
Zengin bir kizla evliligi kaldirabilir misiniz?
Kendinizi ezilmis hissedermisiniz?

0|0
2|25

En İyi Erkek Görüşü

• sen benim 17 yaşımsın
    deli çağımsın
    sen benim ayakkabımın arkasına ilk basışımsın
    ilk cigaram, ilk ıslığım, ilk kızgınlığım, ilk aldanışımsın.
    sen benim ilk ütülü gömleğim
    ilk şiirim, ilk kavgam, yaşamı ilk fark edişimsin.
    sen benim 17 yaşımsın
    sen benim 17 yaşımsın
    okulu ilk asışım, ilk kez birine gümüş kolye alışım
    sen benim ilk sakarlığım, ilk tuhaflığım
    ilk yakalanışımsın
    sen benim 17 yaşımsın
    mahallenin delikanlısı, elleri ceplerinde,
    dudağında ıslığı, başında kavak yelleri,
    şarkılar mırıldanıyor;
    zalimin zulmü varsa, sevenin allahı var yeni çalıyor
    kırk beşlik plaklarda
    hayri şahin ortalığı kavuruyor.
    mahallenin delikanlısı, cebinde iki gazoz parası
    yüreğinde bir pıtırtı
    alışmaya çalışıyor, sana alışmaya
    akşamları işportaya çıkıyor
    bir defter, bir kalem, bir çakı alana
    aynayı bedava veriyor
    yani günler geçiyor 17 yaşının bütün tadıyla
    sen benim 17 yaşımsın;deli çağımsın
    ilk maça gidişim, cemil turanı ilk seyredişim
    ilk sevincimsin
    ben anamın muskasını nasıl astıysam göğsüme,
    öyle güvendiğimsin
    İŞTE BOYLE SEVERIZ BIZ NE ONEMI VAR PARANIN PULUN BE :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Büyük konuşmayayım ama, öyle evlilik, bana göre değil.
    Maddi durumlar eşit olmalı.
    Özellikle kadın, maddi açıdan erkeğe göre, daha üstünse,
    ileride en ufak sürtüşmede, bunu erkeğin yüzüne vurabilir, öyle olursa da,
    o ilişki, o evlilik yürümez bence.

1|0
    0|0
  • Evleneceğim kişi zengin ise bütün malını mülkünü ya ailesi ile geride bırakacak ya da infak edecek yoksa benimle arkadaş bile olamaz :)

1|0
    0|0
  • erkek para kazanır o para ile evine bakar kirada öder faturalarıda çocuklara haşlıkta verir mutfak masrafınıda karşılar çocukların okulu ihtiyaçları harcar eşine haşlık verir eşi çalışsın çalışmasın verebilir. topluca alışverişe gidilir eşi birşey alır çocuklar birşey beğenir ikiletmeden alır. parası yoktur kredi kartını kullanır onları yarı yolda asla bırakmaz. ve bir tartışma olur erkek para lafı etmez ama senaryoyu değiştirelim. kadın çalışıyor parasını biriktirdi param var ben şunuda yaparım bunuda alırım çocuklarımı giderimde der kadın kavgada amaç paradır. veya ikiside asgari üçret alsın zar zor geçinsinler kirayı adam ödesin geri kalanı kadın. yine kavgada kadın ben olmasan ağzın açlıktan kokardı vs der yani yine para. bu sebeple parayı erkek kadından fazla kazanmalıdır. kadın harcasın kendisine çocuklarına evine harcasın ama her şeyi erkek halledebilecek güçte olmalıdır. yarın bir gün birşey oldu mu param yok yerine birikmiş param var ya da araba alacam artık param var vs diyebilmeli erkek.

0|0
    0|0
  • eder tabikide.. eğer zenginliği kendi emek gücünden geliyorsa sorun yok.. aama babanın elindeki paradan yemişse ve daima varlıklıysa bu sorun olur ilerde... evliliği düşünüyorsam bu süreyi biraz daha uzatırım ve bu konuyu da ele alıp ayrıntılı düşünürüm

1|0
    0|0
  • umrumda olmaz hicbise zamanla bizde oğreniriz sorun mu :D
    Hem pederlede arayı iyi tutarım sirketin basına felanda geçirir 8)
    sonra otur ye parayı ak sjsj Fazla gurur.. :D

1|0
    0|0
  • zengin olmasında sorun da yaşatısı bize uymaz bize gelmez aga biz alışmıısız normal yaşamaya zengin hayatı bizi bozar

1|0
    0|0
  • Kolay

1|0
    0|0
  • Kiz karakterli ise neden olmasin. ama bakışında oturusunda konusmasinda bir ezici cumle tavir vs.. Sezersem arduma bile bakmadan giderim😂😂
    Birde icguveylik denen olayi asla kabul etmem. Evlendikten sonr kiz benimdir beyler. Kimse karışamaz😎😎 kizda bunlari kabul ediyorsa çalsin sazlar 😂

1|0
    0|0
  • etmez ben kızı seviyorum benjamin amcayı değil

1|0
    0|0
  • Aşağılık kompleksim yoktur. Sevdiğim kız sorun etmezse ben de etmem. :/

1|0
    0|0
  • her zaman bir sıkıntı çıkacaktır

1|0
    0|0
  • Karsimdaki insana bağlı sonuçta benim durumumu biliyor ama ilerde kendisi sıkıntı yapmazsa sorun olmayacagink düşünüyorum ama yok havali biriyse hic bulasmasin

1|0
    0|0
  • o satatu değil statü olacaktır :D ben evlenirim ya niye evlenmiyim sonuçta bunu bilmeden de bir hayat paylaşmışız para sıkıntı olmaz huyu suyu değşmedikten sonra

1|0
    0|0
    • O bilincli yazilan bir kelime degil. Yanlislikla yazildi ve dikkatimden kacmis.. Tesekkur ederim turkce dersin icin..😊

• havalı olur

1|0
    0|0
  • Kalbi zengin olsun senin gibi:)
    Ben ona başlık parası bile öderim:)

1|0
    0|0
  • yok ama gerek yok o kadar zenginle evlenmeye

1|0
    0|0
  • Karakteri duzgunse evlenirim. Ama ailesinden en ufak bir asagilama duyarsam sülalesini silerim 😌

1|0
    0|0
  • her gün evlenip boşanıyoruz sanki nerden bilelim yaw :D

1|0
    0|0
  • Sen misin bu kız

1|0
    0|0
  • Etmez. Onun varlığı ona kalmalı. Benim , onun varlığıyla yaşamaya çalışmaya hakkım yok.

1|0
    0|0
  • Ne kadar zengin olursa olsun onun zenginliği benim kalitemin önüne asla geçemez.

1|0
    0|0
  • hayır iki tane zengin yan yana gelince yeni bir şirket kurulabilir

1|0
    0|0
  • Rahatsoz eder çünkü ben onu babasının yaşattığı rahat hayatı yaşatamam

0|0
    0|0
  • bu kişi siz misiniz?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer kızın davranışları seni rahatsız etmiyorsa ortak olan şeylerde çatışma olmuyorsa bence dengeleyebilirsiniz. ilk başta paylaşmadığına göre böyle düşünmenden korktuğu içindir. bence olumsuz düşünme

1|0
    0|0
Yükleniyor...