Sokak hayvanlarından kedi ya da köpekten korkanlar merhamet duygusu olmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben anlamıyorum korkabilirsin sevmeyedebilirsin ama bu merhametsizliğin bu duyarsızlığın sebebbini anlamıyorum neden bu kadar kinliler tek istedikleri yiyecek dünya hepimize yetecek kadar büyük neden bu kadar acımasız insanlar hayvanlara karşı anlamıyorum :( sevmeyebilirsin ama onlar senden yiyecek bekliyor onlar da Allahın kulu ve Allaha zikrediyorlar neden bu kadar duyarsız ve acımasızsınız... :(
Bende köpekleri sevmem ama yiyecek ve su veriyorum Siz ne düşünüyorsunuz?

Tek istedikleri bir kap yemek ve su
Sokak hayvanlarından kedi ya da köpekten korkanlar merhamet duygusu olmayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|0
51

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok severim hayvanları yeni sahiplendiğim bir köpeğim de var hatta, onların da canı var duyguları var, merhamet etmeyene merhamet olunmaz diye hadis veya ayet de var tüm bunlara rağmen acımasız da olunmaz heralde

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendini sevmeyen insanlar hayvanları zaten sevemezler diye düşünüyorum. Köpekler ise en sevilmesi gereken hayvanlardır bence...

0|1
    0|0
  • aww resme bakkk :3 <3

0|1
    0|0
  • Evet korkuyorum hayvanlarla büyümedim belki bundandır korku sebebim ama çok seviyorum özelliklede köpekleri

0|1
    0|0
  • hayvanları severim ama asla dokunamam ama hiç bir hayvana zarar vermem insanlar dokunamadığım için bana hayvan düşmanı gözüyle bakıyorlar bu da ayrı bir olay

0|1
    0|0
    • Aynen O da yalnış bir mantık bende köpeklere yaklaşamam korkarım tip tip bakarlar yüzüme korkuyorum kardeşim ve sevmiyorum sen seviyorsun diye bende sevmek zorunda değilim bu da pek normal durum değil yani

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...