Of güzel Allahım içimi ısıtan Adam Sanki senin aynandıı?

Hande yenerin armağan şarkısındaki söz. Sizce şirk koşma gibi bir durum var mı yoksa paranoyak bir düşüncemi bir yerde okumuştumda kafam karıştı :D

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• burada aslında Allaha karşı olan sevgisini ve büyüklüğünü anlatmış ama düz mantık bakarsan farklı görürsün tabiki :) Bizim halkımız herşeyi anlamadan dümdüz okuduğu için kuranı bile yanlış uyguluyor ne bekliyosunki :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 4

• Allah noksansizdir bir insana benzeyemez benzetilemez yarattıkları ile kıyaslanamaz o çok büyük ve çok yücedir içinde şüphe varsa zaten dinlememen efdaldir

0|0
    0|0
  • adam a allaha benziyorsun diyor kısaca :d

0|0
    0|0
    • Hayır şimdi o dönemin şartlarını göz önünde buludurmak llazım bence o dönemler benzetmeler normal karşılanıyordu ki burada benzetme kişisel olarak değil kendi pişmanlıgından bahsediyor. Allahım sanki senin aynandı diyor yani senin gibi mükemmel gelmişti bana büyüsüne kapıldım affet beni diyor! okumadan araştırmadan cahil cahil yorum yaparsanız böyle olur.. ;)

• hande yener dinleyenden ne bekliyorsn be kadın diyorm :d

• hande yener eskiden güzel şarkı yapıyodu hakkını yedirtmemmm!

• Yok canim ne sirk kosmasi abartilmis inanilmaz derecede abartilmis sevgiyi dile getiriyo sadece

0|0
    1|0
  • Resmen sirk. Iyiki sarki dinlemiyorum

1|0
    0|0
    • fksdnflsdf nasıl kanaat getirdin buna?

• :D tamam sen dinleme knk nasıl bakarsan öyle görürsün hayatı;) ama müzik duydugunda kulaklarını kapat günaha girme sakın!

• Aynen!

Yükleniyor...