Müslüman bir ülkeyiz ama kapalılardan nefret eden o kadar çok insan var ki. sizce de anormal değil mi?

bir kapalı bayanın altında sakın lüks bir araba görmeyelim. hemen belli bir siyasi kesim tarafından zengin edilmiş diye anında yapıştırırız kılıfı. iyi de kapalı olmayanlar normal yoldan mı para kaznıyor. neden bu kadar düşmanız bu islamiyete. nasıl bir zihniyettir bu anlamıyorum. daha çok şey yazmak isterim ama bakalım yorumlara göre devam edelim

Güncellemeler:
yani açık kadınlar mini etek giyenler öpüşenler küfür edenler müslüman değil mİ?

0|0
11|11

En İyi Kız Görüşü

• Sorun basit. O başörtüyü takınca insanlar o hata yapamaz yapmamalı, yaparsa dışlayalım mantığında olduğu sürece bu ülke hiçbir zaman gelişmeyecek.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hakkıyla kapanan kapalılara saygı duyarım nefret falan etmem ama başına örtüyü geçirip müslüman olduğunu sanan, yolun ortasında sevgilisiyle öpüşen, badana makyajı yapan, küfür eden kapalılar varken bunlardan nefret etmemek elde değil.

4|0
    1|0
    • müslüman bir kadın yolun ortasında sevgilisiyle öpüşmez badana makyajı yapmaz küfür etmez diyoruz. demek ki bunları yapanlar müslüman değil mi dicez. değilse de nedir onlar.

• benim yaptığım mı daha mantıksızx oldu şimdi. valla bravo. ben diyorum ki kimseyi eleştirmeyelim. onları eleştirirken islama zarar veriyoruz. nasıl ki açık bir insan mini etek giyiyorsa özgürce günahını yaşayabiliyorsa onlar da yaşasın özgürce.

• Katılıyorum

• Dinin getirdiği şartlara göre davranıp kapananlara ve bunu içinden geldiği için yapanlara saygım sonsuz ancak başını örtüp dapdar giyinip yolun ortasinda sevgilisiyle opusup koklasanlara, badana gibi makyaj yapanlara ve o tesettürü diline uygulamayanlara saygım yok kimse kusura bakmasın. Bunun siyasetle bir alakası yok yani.

0|1
    0|0
  • Kapalı var kapalı var, çoğumuzun kapalı bir akrabası vardır ama benim burada (çevremde) gorduklerim hacca giderken fendiden eşarp alan, LV çanta kullanan, 4x4 arazi aracıyla şehrin tozunu attıran kanka kapalilar, zaten bu bahsettiğim kesimin başında ortu olmayınca Kim Kardashian gibi oluyor full makyaj hep gösteriş merakı. Bu insan açık olsun kapalı olsun fark etmez ben pek sıcak bakmam. Ama dindar bir insanin özellikle mütevazı yaşaması gerektiğini düşünüyorum. Bu dünya için değil, ahiret için.

1|0
    0|0
  • Herkes birbirine düşman panpa bak iranla arabistan savaşacak iki müslüman ülke mezhep farklı diye. Biz kendi içimizde bölünmüşüz zaten

0|0
    0|0
  • Evet bende ediyorum artık başlarına küçüklükten örtü yü geçiriyorlar anlamsız örümcek kafalılar sonrada onların ek ürünlerı var kocaları, kardeşleri, babalarının açık olanlara o. Gözüyle bakıyorlar, asılıyorlar iğrençler Allah dan korktuğu için kapananlarda var onlara özeniyorum düzgün insanlar kimse için kötü düşünmüyorlar

0|0
    0|0
  • e gelişiyor türkiye de islamafobi yayılıyor filan

0|0
    1|0
  • Tesetturluyse lafımız yok değilse kapalıyım ben imanlıyım kafası yapmasınlar

1|0
    0|0
  • Özgür bir ülkedeyiz ama düşüncelerini açıkça söyleyenler kodese atılıyor. Sizce de anormal değil mi?

0|0
    0|0
    • herkesin herşeyi söyleyebildiği bir ülke söyleyebilir misiniz bana

• Tabiki de. Ama sadece bu durum için gecerli değil bu. Bu ülkede yaşayan ateist deist ne bileyim hristiyan kimselerde var. Onlara da saygı duymalıyız.

0|0
    0|0
  • bu islamiyet düşmanlığı değil ülkeyi bu hale getiren bu insanların kendileri. normal kapanmak yok ki illa bir işaret veriyorlar kendileri o kesimden oldukarını belirtmekten hiç çekinmiyorlar. iki tarafı da suçlu buluyorum bu konuda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Müslüman bir ülke değiliz. Anayasada böyle birşey yok. Müslüman çoğunluğun olduğu bir ülkeyiz deyin şuna

3|0
    0|0
  • Kapalılardan nefret etmiyorum, teyzelerimden ninelerimden neden nefret edeyim. Ama bazıları var ki...

0|0
    0|0
  • Bu birazda islamiyeti kullanıp siyaset yapan veya ticari rant sağlayan kitlenin suçu, ayrıca sözde müslüman terör örgütlerinin propagandasının sonucu.

2|0
    0|0
  • Anormal değil arkadaşım. Az çok kimin Allah için kimin gösteriş için yaptığını anlarsın. Bence en makbulu ebelerimizin kullandığı yemenidir. Şöyle az araştır israfın alası da kapalılarda veya açıklardan daha beterleri:)

0|0
    0|0
  • Kapalılardan değil, Kapalı olan açıklardan nefret edenler var.

0|0
    0|0
  • Sevmek zorundamıyız?

1|0
    0|0
  • malüm hükümet insanları bukadar birbirine düşman etmesinin sonucu oldu bunlar

0|0
    0|0
  • Kapali derken normal giyinmis basi kapali leydilerimiz var ve onlari ornek alan gruplar anormal olan kisim izar giyenler (kara carsaf) yani ya dilenmede kullaniliyor ya da bomba parlatmada anormal olmasi normal

0|0
    0|0
  • Kapalılara her şey günah açık olanlara her şey serbest

0|0
    0|0
  • zihniyet var düşunmeyen bize degil allaha hesap verecej

0|0
    0|0
  • anormal tabii ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...