Arkadaşımızı dövdüler, sonra çırılçıplak soydular?

Arkadaşlar ilginç bir olay yaşadık dün gece. 2 kız 2 erkek grup şekilde dışarıda eğlendik. Balıkesirli olan arkadaşımızın daha önceden kavgalı olduğu kişilerle karşılaştık. Sahil kenarında bir temiz kavgaya tutuştular. Ne yapacağımızı şaşırdık. Balıkesirli olan arkadaşımızı çırılçıplak soydular ve eşyalarını alıp gittiler. Üzerimizden birşeyler verip taksile eve gittik. Çok fena gururu kırıldı. Sizin yanınızda dayak yemekten çok çıplak görmeniz gururumuzu kırdı diye sabaha kadar feryat etti. Onun evinde sabahladık. Bugün fakülteye de gitmedik. Şu an ne yapmamızı önerirsiniz?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• Polise gidip sikayette bulunun ozellikle arkadasiniz sikayette bulunsun. hem kasten yaralama hem de gasptan yargilanirlar. hem de elinizde hastaneden alinmis bir rapor olur. beklemeyin

0|0
    0|0
    • avrupada öğrenciyiz. kavga ettiği kişiler nijeryalı. yani ne döven ne dayak yiyen bu ülkenin vatandaşı değil. şikayetçi olabilir miyiz?

• Ha isinize devam ediniz dediniz sanirim. teskkrler size kolay gelsin

• Ama bezen gercekten anlayamiyorum insanlari. buradan yardim icin yazdiniz. ben en bilimsel sekilde yardim etme istegimi soyledim. şu an yardm istemiyorsunuz. bu ayrintili bir konudur. bir turke yurt disinda baska bir ulke vatandasi tarafindan suc ilenmesinin birsuru ayrintisi vardiz. sucun azami hatti, yargilama usulu falan . kendi kendinize cozmeye calismayin. profesyonel yardimi alin

En İyi Kız Görüşü

• Bence o çocuklara destek olun hatta sevin onları iyice , destek olun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Öncelikle geçmiş olsun. Şu an tek yapmanız gereken olanları unutmak ve de polise-savcılığa suç duyurusunda bulunmak.

0|0
    0|0
  • Bu durumlarda susmak şikayet etmek onlari hapse attirmak bile cozum degil bir kere gururu kırıldıysa öcünü almalı

0|0
    0|0
  • Şu an bir şey yapamazsınız. Arkadaşınız kendine geldiğinde zaten olayı halleder.

0|0
    0|0
  • Üniversiteli beyinsizlersiniz yani. İşiniz gücünüz serselik

0|0
    1|1
  • Sizin orada devlet yok mu

0|0
    0|0
  • dun yapılması gerekn yapılmamıs neye yarar cıplak kalan kım erkekmı kızmı pekı

0|0
    0|0
  • ayıp olmasın diye sizde soyunsaydınız...)

0|0
    0|0
  • siz bildiğiniz rezil olmuşsunuz

0|0
    0|0
  • Tam balıkesırın neresınde oldu bu olay?

0|0
    0|0
  • Soyunun :D

0|0
    0|0
  • Yatağa gidip çiftleşin mutlu olsunlar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapilabileck en dogru sey onu dinlemek sabirla ve onun disinda konuyu acmamak. Bu olaydan trnva bile yasamis olabilir bilemeyiz bu olayin sadece sizlerinarasinda kalcagini ve saklayacginizi bilmesi onu bir nebze rahatlatacakdir. Gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Çok kötü olmuş cidden, de siz napıyordunuz onlar arkadaşınızı soyarken? Artık yapacak birşey yok. Gidip mislini yapın diyeceğimde, o da olmaz. Bilemiyorun.

0|0
    0|0
  • Erkek mi kizmi?

0|0
    0|0
  • Soyunup sokağa çıkın.

0|0
    0|0
  • Polise gidip sikayette bulunun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...