Kapat

Katil olmamam için ne yapmam lazım?

sırf tayt giydim diye laf eden insanlar var hayatım sadece annemi babamı abimi ve yakınlarımı ilgilendirirken arkadan konuşan ağır abiler hanım ablalar var kendi zeki sanıp insanlara aptal gözüyle bakanlar var birde ''ben istediğim gibi yaşarım'' deyip insanların sürekli yaptığı hatalara ve hayatlarına kafayı takmış insanlar var ve sırf kendisi öyle görüyor diye bütün insanlar onun gibi görüyormuş gibi dar algıya sahip insanlar var örnek ''ben o filmi sevmedim kimse sevmez'' ya da ''o kişi şöyle böyle diye düşünüyorum herkeste öyle düşünüyordur'' gibi. ahlakı savunuyoruz burası müslüman ülke deyip kızlara laf atan görgüsüz insanlar sırf birisi birisinin dış görünüşünü beğenmediğinde dalga geçenler sosyal medyada sürekli insanlarla dalga geçip buna mizah diyenler ya çok sinir oluyorum çok çok sinir oluyorum artık intihar etmek istiyorum ya da bütün bu insanları öldürmek istiyorum dayanma sabrım kalmadı bu ülkeye herkes böyle değil belki ama bunları görünce çok sinirleniyorum hergün ölüm haberleri hergün tecavüz taciz haberleri bu nasıl bir ülke ya artık cidden ölmek istiyorum

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Kendini fareli köyün muhtarı atayan , olmayan makamından aşağı bakmayı adet edinen, kendi gibi düşünüp giyinmeyip davranmayanı da kaka bu diyerek kötülemeyi ağa'lık abi'lik baba'lık sanan ergen bile olamayan kafada insanlardan tek yapabileceğin uzak durman.

O ağaları burada görüyoruz , sorularına cevaplarına baktığında sarkmadıkları cinsel konu neredeyse yok, oysa bu işaretler onların cinsel zayıflıklarının da işareti, bunu farkedemiyorlar. Dünyaları sadece kendi çevreleri kadar ve gerisi zaten onlar için hayal ötesi bir masal alemi, ne uydurulursa da inanırlar.

Sen kendinden sorumlusun , haddini de kendin bilirsin , kimseden öğrenmeye gerek yok.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 15

• Tayt giyiyorsan bile üstünden uzun bişey giy ağızlarını açamasınlar. Yanlış anlama beni iç hatlarını belli ettiği için çevrenin zihniyeti belli o yuzden. Kimseye bakma herkes özgürdür adabıyla giyildikten sonra kimsenin ağzını açmaya hakkı yoktur ailenden başka

1|0
    0|0
  • Biraz sakin ol evet toplumumuz batıya göre biraz daha bu konulara tepki gösteriyor olabilir bu senin özgürlüğünü kısıtlıyamaz bulunduğun çevredeki insanların arkandan konuşması sana laf söylemeleri kızdırır tabiki de ama onları öldürmek veya intihar etmek çözüm değil bukadar üzerine geliniyorsa sende ona göre tepkini koy tepkine karşı aynı durum devem ediyorsa sana böyle tepkiler gösteren insanlarla muhatap olma söylediklerini duymamazlıktan gel elinden geliyorsa çevreni değiştir çözüm çok ama hiçbir çözüm can almaktan geçmez

0|0
    0|0
    • bunlar tek benim başıma gelmiyor ya 10 yaşındaki küçücük kızların bile dedikousu yapılıyor bu mu ahlakı savunmak? bu mu toplum böyle topluma lanet olsun inşallah düzeliriz ya

• İnsanlarımız böyle ön yargıları kırmak biraz zordur ama zamanla toplumumuzun düzeleceğini eminim
      10 yaşındaki çocuk için böyle şeyler diyen insanda sorun vardır daha çocuk buna ne denilebilir bilmiyorum

• cok uzundu okuyamadım ^^ burası turkıye kanks normal olan seyler bıle abartılabılıyo

0|0
    0|0
  • emin ol ben de en az senin kadar nefret ediyorum bu durumdan ama asarım keserim tarzı şeyler söylemiyorum elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum

0|0
    0|0
  • Bak böyle konuşma seni FETÖ' cü diye içeri atarlar. Öyle hayatımı istediğimi gibi yaşarım falan da ne oluyor? Bölücü müsün sen? RTE' nin kulağına gitmesin sakın.

0|0
    0|0
  • sana bir soru didem sırf yolda giderken civardaki köpekler havladı diye elimize silah alıp vuruyor muyuz onları ?

0|1
    0|0
  • Katil olmak için güzel bir gün. Pi10'un da dediği gibi. Verdiğin örneklere bir sürü daha örnek eklenebilir. Keşke elimizde imkan olsa da değiştirebilsek bu durumu.

0|0
    0|0
  • Tayt gerkekten saçma. G ötünü göstermekten ne zevk alıyorsunuz ki

0|0
    0|0
    • o sadece kıyafet ve sen sırf oraya dikkat ediyorsan sorun benim kıyafetimde değil senin zihniyetindedir

• Sırf oranı açıp gezmek için giyiyorsunuz kabul edin iştr

• dövüş sporu öğren ve bunları o tür insanların üzerinde uygula ;)

0|0
    0|0
  • güzel bişe olsan gam yemicem

0|0
    0|0
    • ve bu zihniyetten nefret ediyorum ya sizde nasıl bir kafa yapısı var nasıl bu zekayla yaşabiliyorsunuz of

• Özellikle yaşlı kadınlar laf ediyorlar... En iyisi hiç duymamış gibi davranmak.

0|0
    0|0
  • dar beyinliler öldürsen adan sanarlar

0|0
    0|0
  • malesef.. ben bile erkek halimle tek gezmeye korkar oldum

0|0
    0|0
  • Katil olmamak için Katil olmamalısın... Çok zekiyim...

0|0
    0|0
  • tayt giyipte müslümanım diye geçinmeyin kardeşim...

0|0
    0|0
    • Kadının namusuda dinide dışında değildir

• tayt giyinmemek neden müslümanlık değil? bir yerim görünmüyor açıkta da değil eee buna bakıyorsan sorun bende değil sorun inancımda da değil sorun senin ve senin gibilerin zihniyetinde

• ahahaha bak vücut hatlarını belli eden şeyleri sosyal yaşamda giymen beni dinimce haram ki ben müslümanım... ama sen ineklere tapıyorsan ki buda beni hiç ilgilendirmez.. tozlanmış kitaplarını temizle ve okumaya başla...

Kızlar Ne Diyor 8

• Yani haklısın ama tam aksine senin karşı durman lazım. Bende anlayamıyorum. Namustan bahseden erkekler laf atarken utanmıyor, kızlar dedikodu yapmaktan čekinmiyor. Ahlak ayrı birşey.

1|0
    0|0
  • Dua et Allaha ve dikkatli ol kimseyi kahle alma

1|0
    0|0
  • Tamamen katılıyorum. Katil olmamak için onlardan uzakta yaşaman lazım. Eğitimini güzel bir yerde tamamla yurt dışına kapağı at sonra da bu beyni olmayan insanları düşünme bile. Burada kendi pisliklerinde boğulabilirler.

1|0
    0|0
  • Bosver sen istegidigin gibi yasa. Sen seni bildikten sonra, ailen de yanlis olarak nitelendirmedikten sonra, seni tanimayanlar umrunda olmasin. Icini bilmeyenln disini elestirmesi zerre umrunda olmasin. Bana bir kez biri söyle demisti: " sen ne kadar düzgün, ne kadar hanim hanimcik agir basli, pislikten uzak tam bir ev kizisin. Ilk gördügümde seni erkeklerle gezen evde oturmayi bilmeyen bir kiz gibi sanmistim, yanilmisim." Ve bu düsünceler sadece makyaj ve hatlrimi belli eden kiyafetler giydigim icin olusmus. Insanlarin sacma düsüncelerini degistiremezsin ama onlari takmamayi ögrenebilirsin. Allah yardimcin olsun😄

0|0
    0|0
    • Allah herkesin yardımcısı olsun küçücük kızlara bile laf atıyorlar pislikler

• Bak ben türkiyede yasamiyorum ama bu sene okumaya gelcem. Korkuyorum acikcasi bu yüzden

• Yazdıklarında çok haklısın ve senin gibi 'farkinda' olan insanları gorunce her şeye rağmen içimde bir umut yeşermiyor değil.

0|0
    0|0
  • Hepsi canım bırak konuşsunlar sen bildiğini istediğini yap

0|0
    0|0
  • Sana çok hak veriyorum. Böyle giderse neler olacak korkarım

0|0
    0|0
  • Canı m karar verirsen benim kafamda da var bir iki kişi gerçekten tam öldürmelik Türkiyeden gitmek istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...