Katil olmamam için ne yapmam lazım?

sırf tayt giydim diye laf eden insanlar var hayatım sadece annemi babamı abimi ve yakınlarımı ilgilendirirken arkadan konuşan ağır abiler hanım ablalar var kendi zeki sanıp insanlara aptal gözüyle bakanlar var birde ''ben istediğim gibi yaşarım'' deyip insanların sürekli yaptığı hatalara ve hayatlarına kafayı takmış insanlar var ve sırf kendisi öyle görüyor diye bütün insanlar onun gibi görüyormuş gibi dar algıya sahip insanlar var örnek ''ben o filmi sevmedim kimse sevmez'' ya da ''o kişi şöyle böyle diye düşünüyorum herkeste öyle düşünüyordur'' gibi. ahlakı savunuyoruz burası müslüman ülke deyip kızlara laf atan görgüsüz insanlar sırf birisi birisinin dış görünüşünü beğenmediğinde dalga geçenler sosyal medyada sürekli insanlarla dalga geçip buna mizah diyenler ya çok sinir oluyorum çok çok sinir oluyorum artık intihar etmek istiyorum ya da bütün bu insanları öldürmek istiyorum dayanma sabrım kalmadı bu ülkeye herkes böyle değil belki ama bunları görünce çok sinirleniyorum hergün ölüm haberleri hergün tecavüz taciz haberleri bu nasıl bir ülke ya artık cidden ölmek istiyorum

0|0
816

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...