Zengin sevgilim parasıyla hava atiyo?

Yok benim okumama gerek yok yok bizim babamizin şirketi var zaten babam istersen okuma diyor diyo sinra diyo bana senin baban ne iş yapıyo falan ben söylüyorum ne iş yaptığını daha ben sormadan babasının ne iş yaptığını soyliyo yok mesela biyere gidicdz bana arabalarinin fotosunu atiyo hangisi yle gidelim diye ayriliyimi bundan sinirimi bozmaya basladi

0|0
18|25

En İyi Erkek Görüşü

• Hikaye inandırıcı değil otur sıfır

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Sandalye vereyimde karakteri otursun :D

1|1
    0|0
  • sonradan gorme heralde cocuk kanks

1|0
    0|0
  • Resmen ezikliyo knk ayril

2|0
    0|0
  • Bazi insanlar tipiyle, bazilari olmayan paralariyla bazilari hayelleriyle bazilari da olduklariyla bu insanin yasayis seklinin ezikliginin göstergesidir. Mesela adam evinde oturdugu yerde kendimi reina da swamliyor nasil bir model sen düsün 😀 Gercekden durumu olan bir insan her zaman elinde parasi olan bir insan sanmiyorum ki gösteris yapsin zaten onun gösterisi giydigi elbiseden gittigi yerlerden bellidir daha ne havasi atcak 😀

0|0
    0|1
  • Biraz havalı sana pek gitmiyo bu sen bilirsin ama zamanla bundan zaten sıkılırsın ciddi düşünürsende %75 sen üzülürsün

0|0
    0|0
    • Varya emin ol tipide yok herkes sen bunla nasıl birliktelik yasiyosun diyo
      Eger bidaha hava atarsa keşke paran kadar tipin olsaydı dicem gerizkeali

• İyi kapak olur bak :) eminim sen zekanı kullanırsan ondan kat kat daha zengin olabilirsin istemeye bağlı bir şey
      etrafındakiler haklı bu arada yakışıklı olması değilde biraz ona verilen beyni kullanarak hareket etmesi daha doğru bir tutum olurdu demekki öğretilmemiş

• Tip karakter degil de paranin pesinden gidersen olacagi bu ne bekliyorsun seni yedirsin icirsin hediyeler alsin ama havasini atmasin mi? Oyle saça böyle tarrak diyorum ben

0|0
    0|0
  • takılsın ya

0|0
    0|0
  • atar tabi yürü be.

0|0
    0|0
  • Sende seviosn parasini yalan söyleme.. Yoksa gururlu gercek seven bir kadin asla bukadarina dayanamaz ve bitirirdi

0|1
    0|0
  • durduğun kabahat ama

0|0
    0|0
  • bir cacık olmaz ondan. devam etmen hata :D

0|0
    0|0
  • bence tak koluna ye iç gez keyine bak

0|0
    0|0
  • Parasini ye:)

0|0
    0|0
  • Cok gicik bir durum... alin teri ile alsan o kadar olmaz iste zengin ya heriff kosun kosun...

0|0
    0|0
  • düşmez kalkmaz bir Allah. bir anda işleri terse gider senin maaşına muhtaç kalabilir.

0|0
    0|0
  • aklını kullan :)

0|0
    0|0
  • Sende ona de okumak cahilligi alır Eşeklik baki kalır.

0|0
    0|0
  • yardım etsin o zaman bana çok parası varsa 50bin borcum var

0|0
    0|0
  • ıyykk nasıl katlanıyorsun :S

0|0
    0|0
  • Böyle biriyle sevgili olmak. sfasdasdasd

0|0
    0|0
  • keyifini çıkar parası ye sonrada hadi ordan et:D

0|0
    0|0
  • Parasını ye sonra tekmele :)

0|0
    0|0
  • bana denk gelse kafalarına sıkacam sonrada ne kadar yatarsam yatayım umrumda değil

0|0
    0|0
  • o zaman ayrıl kezban yiyorsa tabi :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• canım bence.

0|0
    0|0
  • Zengin biri ile asla evlenmem

0|0
    0|0
  • Statü farkı malesef.

0|0
    0|0
  • Övünmek bile yanlışken, kendi emeğiyle sahip olmadığı birşeyle övünmesi biraz karaktersizlik. Ama yorumlarda okuduğum kadarıyla sende onun parasını yemeye niyetlisin. Ne diyelim, bulmuşsunuz birbirinizi 😁

0|0
    0|0
  • Öyle biriyle ömür geçmez bee görgüsüz ayı 😞

0|0
    0|0
  • Tip yokmuş öyle dedin kompleks yapmış parasıyla dövmeye çalışıyo ama kendine hakim olamamış sanada yansıtıyo

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsın

0|0
    0|0
  • Ayril, hayat gecmez.

0|0
    0|0
  • Ayrıl gitsin parayla adam olunmaz , daha bunu bilmeyecek kadar cahil.

0|0
    0|0
  • O ne küçük ergen çocuğu gibi. Ayrıl tabi ki.

0|0
    0|0
  • Karaktersiz

0|0
    0|0
  • kafası bir halta basmayan baba parasına güvenen tipik ahmaklar. ayrıl

0|0
    0|0
  • Ooo kaç kaç... Bana aslan burcu gibi geldi sevgilin, seviyosan bile sevgin zamanla azalıcak eminim. Kendini yıpratmana gerek yok bence

0|0
    0|0
  • En gicik kaptigim tip

0|0
    0|0
  • Seviyorsan katlanmak zorundasın, seninle ciddi mi peki?

0|0
    0|0
  • susman için ne kadar lazım de :D hahaha

0|0
    0|0
  • ayrıl tabi ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...