Hocaya taktım ya sinirlerim bozuldu?

ya dersteydik. benimde sıkıntılarım vardı biraz özel. dersle pek ilgilenmiyordum bu yüzden. yanımdakininde dersler ilgili olmaz , sıska , korka , salağın birisi. sonra dalmıştım.. derste öyle görünce beni ve yanımdakini ,'' siz hayattan bezmiş gibisiniz '' dedi. sinirlerim bozuldu ya. en çokta beni o yanımdaki insanla bir tutmasına sinir oldum. öyle çok gülen bir tipte değilim. ciddiyim , sertim. insanlar bu durumumu hep yanlış anlıyor. kabullenemiyorlar beni. hocanında öyle demesine acayip sinir oldum ya. ve en çok ama en çok o yanımdaki salakla beni bir tutmasına gerçekten sinir oldum ya. dertlerim olmasa derslerimi çalışan ve yapan birisiyim. akıllıyımda. doğru ve yanlış davranışı ayırt edebiliyorum. zaten saygımdan cevap vermedim. hassas ve sinirli biriyimde. psikolojik sorunlarım var. ailem , çevremdeki insanlar yüzünden psikolojim bozuldu... hala da devam ediyor.. ciddi cevaplar verin lütfen. dalga geçmeyin veya beni aşağalamayın. cidden o hocanın söylediği hala aklımdan çıkmadı ya. sizce o hocaya nasıl bir tavır sergilemeliyim? ve siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız? ve lise öğrencisiyim.

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Agresif olduğun belli hiç gülmüyosundur hocanında dikkatini çekmiştir bir tavır almana gerek yok

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sert ol derste o kisiylede konusma yani seni onla bir sanmasın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• o salakla neden yan yana oturuyosun yerını degıstır yoksa her aklına geldıgınde aynı pozısyonu dusunceksın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hoca bişey dememiş ki ne demiş. Ayrica napcaksin bisey yapmicaksin tabiki hocan o senin

1|0
    0|0
Yükleniyor...