Telefonumu calınmıs gıbı gösterdim yardım?

Telefonumu calınmıs gıbı gösterip yenisini aldırdım eskisini 100 tl ye sattım savcılığa basvuruldugunda anlaşılıyor mu acil yardımm?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Anlasılmaz

0|0
    0|0
    • Eminmisin adres falan vermezler dimi telefon şurda dıye 😢😰

• Veriicekler gorursun. Evine kadar gelicekler alıp hapse atıcaklar en az 1 yıl. Gecmis olsun allah kurtarsın tosun

• Ne diyosun ya Allah korusun

En İyi Kız Görüşü

• Kim başvuracak ki senden baska savciya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yasa açığı bulmuşsun resmen türkiyenin senin gibi insanlara ihtiyacı var. Şaka maka bulunmaz ama yapmayın arkadaşlar sonra bu sistem kalkar.

0|0
    0|0
    • Ya ben sikayet etmiyorum 500 tl ye satılabılcek telefonu 100 e sattım benden cıksın dıye ama babam araştırıyo bulamaz dımı sonucta satarken fatura veya isim vermedim sattım parayı aldım cıktım

• Ne güzel gidiyor du neden benı bıraktın bir basıma 😁

• Şimdi mantıken telefonu aldırmışsın 100 tlye satmışsın artık gidipte baban o telefonu iade etmez bence itiraf et konu kapansın

• ımeı numarası lazım kanks savcılık ıcın

0|0
    0|0
    • Faturası bizdeydi babam faturayla savcılığa gitmis sikayet ıcın

• babana deseydın 100tl lık telefon ettıgın ıs mı dıe kanks
      faturada ımeı numarası yazarmı bılmıyorum yazıyosa bulurlar telefonu

• İnşallah yazmıyodur yaaa off

• para için neler yapıyor insanlar. canlı bir örnek işte.

0|0
    0|0
    • Para için değil telefonum eskidi ve ekranında koca bı catlakr vardı paramızda vardı ama babam değiştirmedi bende böyle yaptım evde duracağına yakalanırım diyerekten sattım para için değil paraya ihtiyacım yok çok şükür

• öyleyse babana gerçeği anlat ve dayak yemeyi bekle :)

• Dayak atsa keşke bir laf der diye korkuyorum sattım sonucta isimde vermedim nerden bilecekler ya benım sattığımı belki çalan sattı 😓

Kızlar Ne Diyor 1

• Hsyir ya hic bisey olmaz

0|0
    0|0
    • İnşallah olmaz ya sorun para falan degıl valla babammm benı dövse yeri de laf etmese iyi 😢

Yükleniyor...