Yeni Nesil Beni çok korkutuyor. Peki ya Sizi?

Merhaba ben 27 yaşında evli ve 2 çocuk babasıyım.Çocuklarımın ikisi erkek 7 ve 5 yaşlarındalar. Bazen Oturup çocuklarımı izlerim, Sonra kendi çocukluğumu düşünürüm. O zamanki ile şimdiki çocuklar arasında kıyamet kadar fark görüyorum. Mesela Biz dışarda oynardık Topaçla, bilye ile , asfatta futbol maçı ile vs, vs, vs işin özü Çocuk yaşta sostalleşirdik.Öyle Televizyonda Çizgi film Mezarlığıda yoktu bir kaç tane vardı Temel Reis vardı Heidi vardı Tom ve jerry vardı. Ama ya şimdi? Cartoon Network te oynanan çizgi filmlerin %90 ı Şiddet Argo ve kötü davranışlar sergiliyor. Kan kavga ve dövüş. E zaten çocuk Asosyal böyle şeyleride Tv den kapınca daha bir çekimser başlıyor hayata. Gel gelelim sosyalleşmeye. Zaten dışarda oynayan çocuk kalmadı Varsa yoksa Tv Tablet bilgisayarlarda oyun... İşin özü fazla uzatmak istemem ama yeni nesil gerçekten Korkutuyor beni. Ya Sizi ¿

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Beni de fena korkutuyor bu yüzden belki çocuğum olsun istemeyebilirm

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Beni de yeni nesil babalar korkutuyor herkese yaziyon ama maşallah evlisin 😂😂

0|0
    0|0
    • Çok ilginç evliyim diye burada sorulara yanıt veremiycekmiyim İlginç Gerçekten Eşinize bu kısıtlamayı uygularsınız o zaman

• Önceki hesabımdan bana çok mesaj atmistin..

• Yeni nesli yetiştiriyorsun, bir şey yap o zaman.

0|0
    0|0
    • Ben üzerime düşeni elimden geldiğince yapmaya çalıştığımı düşünüyorum. Bu durum hakkındaki Endişemi sadece dile getirmek istemiştim.

• Ne yapıyorsun mesela?

Erkekler Ne Diyor 2

• evet asosyal olmaları beni de korkutuyor maalesef.

0|0
    0|0
  • bizde korkuyoruz

0|0
    0|0
Yükleniyor...