Karşı cins arkadaşınızla rastgele seçtiğiniz filmde çokça uygunsuz sahne olsa ne yaparsınız?

Biz izlemeye devam ettik ama acayip gerildim. O da şekilden şekle girdi garibim. Sonrasında espriye vurduk ama zor saatlerdi. 😀

Sizin başınıza geldi mi? Gelse ne yapardınız?

0|0
125|190

En İyi Erkek Görüşü

• çok kötü bir durum ileri alsan olmaz bakmasan olmaz baksan olmaz. :)

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• gözünü kapatırım izlemesin diye küçükken annem böyle yapardı görmeyeyim diye

10|9
    2|2

Erkekler Ne Diyor 189

• Berbat bir durum ama onunda üstesinden gelirim.

Aynen bu tatliş gibi yaparım 😍
    http://i.hizliresim.com/5MaLaj.gif

21|5
    1|2
  • Yatak başlığının işçiliğini fark ettin mi? Perdeler ile ne kadar da uyumlu.

16|2
    0|0
  • Kizin gozlerini kapatirim

Espri yapmak sart olur. Yoksa gecmez o sahne :))

8|0
    0|0
  • Tanrılar bizim sevişmemizi istiyor derdim zeusun isteği bu yönde senin yorumun ne derdim

6|4
    4|0
  • kanka bunlar napıyor ya derim

4|1
    0|0
  • Istersen cikabiliriz deyip acik kapi birakirdim

5|1
    1|0
  • Filmi ileri alırım ya da kapatırım ahlakıma zarar veriyor.

7|0
    1|0
  • Yerin dibine girerdim. Hemen bir bahane bulup tuvalete kaçardım belli bir süre :)

3|0
    0|0
  • Aa havada kuş var

4|0
    0|0
  • iki evli çift olarak bir film açtık (Leonardo'nun Para Avcisi "The Wolf of Wall Street"). anam ne sahneler ne sevişmeler neler neler varmış filmde! ilk bir kaç sahnede tepkiler geldi oha moha herkes gerildi dedik hani bu kadardır, neredeyse filmin her anında bir açıklık bir sapıklık. he ne oldu filmi izledik bitti akılda bir tek o sahneler kaldı onun muhabbeti dönmeye başladı leonardo da k*çına mum soktu ya ne oyuncuymuş beee filanlar :D iyi ki arkadaşlarla kafamız aynı kafa başta gerilsek de sonradan açıldık :D

1|0
    1|0
  • gözlerini kapatırım :D

4|0
    0|0
  • Gelmez olurmu ne olcak gavurun tohumu ayıp mı biliyor hiç aldırış etmeden bakmaya devam edip soğuk hatta buz gibi espri yapacaksın 😈

5|0
    0|0
  • Hicbisi abaza degiliz nolucak olabilir.

3|1
    0|0
  • Millet neler yapıyor demiştim sjshjsjhd herkez gülmüştü komik birşey anlamında dememiştim iyi kıvırmıştım nsnsmdmsmsm

3|0
    0|0
  • Kıza arkadaş gözüyle bakıyorsam eğer rahatsız olurum aşırı derecede.

Kız sevgilimse, gene rahatsız olurum adamdan dolayı ama diğeri kadar değil :D

3|0
    0|1
  • Fimlerin çoğunda artik nasip desem nesil sahada bozulsun diye kariyi komple soymuslar vaji. nası go. tu felan her filmde ciplak gerçekten yani yahudi isleri bunlar :) tabikide filmi ilerletip izlerdik yani

1|0
    0|0
  • geldii ! jason statham'ın ajan diye bir sinema filmi vardı. Adamın pipisinin türlü türlü fotoları çekilmiş onu gösteriyolardı. Resmen koltuğa gömüldük ikimizde. İlişkiye bir çok kez girdik ama hiç beklenmeyen bir şekilde çıktı sahneler şok olduk :D

1|0
    0|0
  • Elimle yuzumu kapatir gibi yapip parmak aralarimdan izliyoz hepimiz, neden oscarlik oynuyosunuz ki yok ozlomoom yok cook otonoroom birakin bu ayaklari :D

2|0
    1|0
  • Benim kuzenimle geldi kuzenimle her turlu sohbetimiz var cok iyiyiz filme gidelim dedi olur dedim oylesine bir film sectik ask kirmizi ama icerik nedir felan bakmadik tabi bir girdik film bir basladi biliyosunizdur belki bildigin p*rno film cekmisler gibi :) ilk basta biraz mal mal baktik sonra donduk birbirimize sohbet ettik sinemeda 6 kisi vardi sadece :)

2|0
    0|0
  • sevgilimle gittiğim bir aşk filminde kadınla adam açık açık üst üste binmiş işi götürüolarda baya baya çıplaklardı haliyle. bizde hiç bozuntuya vermeden sahne bitene kadar bribirimize bakmayı tercih etttik :D o benim gözlerime baktı ben onunkine :D ama çok kötü bir durum ya :D

1|0
    0|0
  • İzlemeye devam ederim.

1|0
    0|0
  • Genel de başımı öne eğerim ve ya o esnada telefona bakarım. Hiç bir şey olmamış gibi sonra devam ederim.

1|0
    0|0
  • Utanırım yahu

2|0
    0|0
  • Öyle soruya böyle cevap
    http://vocaroo.com/i/s0ijJujQnKbz

2|0
    0|0
  • Arkadaşla değil de aileyle sorun olur bana... Benim çocuk küçükken çok gerilirdim şahsen.

2|0
    0|0
  • Bir cumartesi gecesi 5 arkadaş toplandık 3'ü kız geleneksel cumartesi gecesi konusuna bakmadan isim beğenip film izlemece ayini yapalım dedik. Seçtiğimiz filmin konusu hakkında kimsenin bir fikri yok ve izliyoruz sanırım 21. dakikada o malum sahne girdi araya amansızca. Kimseden çıt çıkmıyordu. Kafamı sağa ve sola çevirdim sakin ve orta ses tonuyla "evet" dememle hepsi bastı pis pis kıkırdamayı. Birinin ses çıkmarasını bekliyorlarmış demek ki :)

1|0
    0|0
  • Arkadaşımla uygunsuz sahnesi olan bir filme gitmem

2|0
    0|0
  • geldi, normal seyretmeye devam ettik, herhangi bir aksiyon olmadı ehehe

1|0
    0|0
  • Çocuk filmleri hariç hemen hemen bütün filmlerde bu tür sahneler var malesef. kendinizi dünyadan soyutlayamazsınız insan ilişkilerine dair bir sahne olduğunu unutmadan filmi seyrederim

0|0
    1|0
  • dizilerde bile nerdeyse çıplak sevişmelerin yaşandığı bir dönemde gayet normal diye düşünüyorum filmlerde

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    159

Kızlar Ne Diyor 124

• Bişey yapmam yanaklarım kızarır hemen

3|5
    0|0
  • kötü bir duygu lan hiç yaşamadım Allah yaşatmasın :D

4|2
    0|0
  • Gay sahneler varsa izlerim. Diğer türlü kapatırım direk sinirlenirim.
    3.bp.blogspot.com/.../...en+strait+shirtless+4.jpg

9|1
    14|27
  • izlemeye devam ederim.

1|3
    0|0
  • Hiçbirşey yokmuş gibi filmi izlerdim. Sonuçta artık etraf bile böyle :) :)

2|2
    0|0
  • hiç bir şey yapmadık normal izledik çıktık sonra tartıştık film hakkında güzeldi normaldi insana göre değişiyo tabi

1|4
    0|1
  • hiçbir şey. herkes sizin yaptığınız gibi yapıyor zaten :)

1|4
    0|1
  • 4-5 gün en yakın erkek arkadaşımın evinde kaldım. Bir kız arkadaşım daha vardı. Baya film seyrettik ve o sahneler de yoğundu. Mutlaka o da etkilenmiştir, bizde öyle ama farkettirmeden geçti gitti. Kimyamıza engel olamayız ama davranışlarımızı kontrol edebiliriz istersek :)

1|0
    0|0
  • Benim izlerim ama erkek için daha zor bir durum ;)

1|1
    0|0
  • Gerilirdim ama renk vermezdim.

1|0
    0|0
  • Kaparım kanka.

1|0
    0|1
  • Ben onunla konusurum sanki birşey yokmuş gibi gözlerini ordan alsın diye :D

1|2
    0|0
  • Garip bir durum 😁😁 Rahat ol ben bir su alıp geliyorum derim 😄

2|1
    0|0
  • Aynı senin durumuna düşerdim bende. Hatta pazar günü izliyorduk, bir saçma sapan muhabbet etmeye falan çalıştım oraya bakmayalım diye. Aslında garip değil ama aileleykende böyle oluyor :D

1|0
    0|0
  • "Öhm şey ben bir su alıp geleyim susamışîm bayağı" der ve hemen kaçarım.

1|0
    0|0
  • Sorun etmezdim. Kendimi kasmaya gerek yok

1|1
    0|0
  • Uygunsuz sahne diye bir sey yok bence. Hayatin icinden iste

0|1
    1|0
  • Gözlerini kapatırım oda benimkini kapatır ve sonra öpüşürüz falan adsdasd şakaydı tepki vermem

2|3
    0|1
  • Geldi gözümü kapadı baktım gözümüz kapalı tribe girdik çıktık filmden :D

1|0
    0|1
  • ya fılmı yarıda kesıp kapattırırım ya ızlemek ıstemıyorum vs derım bır bahaneyle o fılmı kapattıırım ya da o cok ızlemek ıstıyorsa ben ızlemem o ızlesın o ortamdan uzaklasırım bı sekılde kı oyle ortama da gırmem buyuk ıhtımalle :)

1|0
    0|1
  • Amann neymis buya der degistirim filmi

1|1
    0|0
  • gülerim :D

1|1
    0|0
  • Biz baskına gittik sözde korku filmi full küfür komedi , onlar küfrettikçe salon yıkılıyo terbiyesiz şeyler sölüyo adamlar utandım çünkü gülüyodum:D

1|0
    0|0
  • Daha bugün oldu :D ikimiz de çaktırmadık birbirimize bişey ama ben çok utandım

1|2
    0|1
  • Hiçbirşey yapmam :D

1|1
    0|0
  • Sinemaya rahat olamicagim kisilerle gitmem

0|5
    0|0
  • Gözümü kapatırım, elimle onun da gözünü kapatırım, sonra gülerim 😂

1|0
    0|0
  • Gozlerimi kapatirim

1|0
    0|0
  • Nck nck buda nasil flimmis diyip ona donup bir kac konusma yapip konusmayi uzatip sahnenin gecmesini beklemek, ama en iyisi çıkmak.

1|1
    0|0
  • Malesef kuzenimle başımıza gelmişti. evet gerçekten zor saatlerdi. Şu anki aklım olsa sinemayı terk ederim😄

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    94
Yükleniyor...